Люди, які часто сидять за комп'ютером, або взагалі – проводять біля монітору весь робочий день, можуть захворіти "тунельним синдромом".

Про це повідомляє naked science.

За словами лікарів, захворювання має безліч різновидів, але, як правило, проявляється практично однаково – болі в пальцях руки, оніміння кінцівок, поколювання. Ставитися до цього серйозно варто вже зараз, адже наслідки можуть бути неприємні.

Як запобігти появі тунельного синдрому:

1) Правильно підбирайте комп'ютерну периферію, стіл і стілець:

Популярні новини зараз
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Спеціалісти радять, щоб ваші руки знаходилися на столі таким чином, щоб в ліктях утворювався кут в 90 градусів, мишка й клавіатура мають бути зручні для роботи, тому зверніть на них особливу увагу.

Клавіатуру кразе взяти окрему, а мишка має дозволяти вашій руці без перешкод лежати на столі. Варто також мати килимок під ногами та подушку під шию невеликого розміру.

2) Робіть зарядку для ваших кистей:

- розігрійте руки – потріть долоню об долоню, потягніть за кожен палець;

- складіть долоні разом і по черзі попарно розводьте й зводьте пальці;

- складіть долоні та послабте всі пальці разом, з'єднайте знов;

- складіть долоні і по черзі в цьому положенні натискайте однією долонею на іншу так, щоб ваші пальці створювали кут менше 90 градусів;

- з'єднайте по черзі кожен палець з великим – ця вправа виконується для кожної руки окремо.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вчені знайшли в зеленому чаї речовини, що здатні зменшити вплив синдрому Дауна.