Заступник міністра освіти і науки Олег Дерев'янко вирішив піти у відставку. Заяву про звільнення він написав 22 лютого.

Про це заступник міністра написав на своїй сторінці у Facebook. Своє рішення він пояснив тим, що в галузі освіти проводять лише повільні косметичні реформи, як і в державі в цілому. Дерев'янко зазначив, що в нинішніх умовах він буде більш корисним для країни в громадській діяльності і соціальному підприємництві.

Чиновник наголосив, що в країні необхідно впроваджувати швидкі справжні трансформацій. Для цього, за його словами, потрібні, відповідальні лідери та ефективне публічне управління та жорстка боротьба з корупцією.

Читайте також: Саакашвілі у березні відправлять у відставку

"Для вирішення проблем та втілення в життя існуючих можливостей має бути політична воля, інституційна спроможність та ефективні команди", - вважає він.

Нагадаємо, Олега Дерев'янка 11 березня минулого року Кабінет Міністрів призначив заступником міністра освіти - керівником апарату. Протягом періоду з 1994 по 2015 роки він працював у різних галузях. Зокрема, керував виробничими та сервісними підприємствами, а також інвестиційними проектами, проектами впровадження організаційних змін, створення і розвитку стартапів.