Затримання Національним антикорупційним бюро України голови Державної фіскальної служби Романа Насірова викликало переполох в країні. Осторонь не залишився і втікач-нардеп Олександр Онищенко. Він видав журналістам свою "експертну" думку.

Про це повідомляє "Еспресо.TV"

"Це найбільший провал, який здійснювало і зробить НАБУ. Слідство нічого не доведе. Тому що в моїх відносинах з Насіровим грошей не було. У той же час затримати і заарештувати фігуру такого рівня - удар по НАБУ і владі в цілому", - заявив беглец-"експерт".

Він зазначив, що дана ситуація може завершитися "дискредитацією" всієї антикорупційної системи.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 2 березня в НАБУ підтвердили, що співробітники затримали Насірова в Феофанії за зв'язки з втікачем Онищенком. Тим часом, ЗМІ поширили інформацію, що до нього не змогли прорватися. Його нібито врятував вахтер.

Популярні новини зараз
Найповніший і найточніший гороскоп на листопад-2025 для всіх знаків Зодіаку Графіки відключення світла: як знайти свою адресу та години вимкнення Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки
Показати ще