Штаб-квартиру Північноатлантичного альянсу відвідає завтра, 9 лютого, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Повідомлення про це опублікували на офіційному сайті НАТО.

"Заступник генерального секретаря НАТО пані Роуз Геттемюллер зустрінеться з прем'єр-міністром України паном Володимиром Гройсманом в штаб-квартирі НАТО в четвер, 9 лютого 2017", – говориться у короткому анонсі.

Читайте також: Парубій розповів про перспективи України в НАТО

Після перемовин, що відбудуться о 15:15 за київським часом, Геттемюллер та Гройсман дадуть відповіді на питання журналістів.

Популярні новини зараз
Штрафів від ТЦК стане значно більше: ухилянтів "задушать" грошима Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua", писав, що президент України Петро Порошенко збирається провести референдум щодо вступу країни до НАТО. Він вважає дане питання актуальним не тільки з позиції захисту, а й тому, що у зв'язку з агресією з боку Росії кількість прихильників вступу до Альянсу серед українських громадян виросла з 16 до 54%.

На думку політологів, вступ України до НАТО зробить її недосяжною для амбіцій Путіна.