19 березня через атмосферний фронт дощові опади та мокрий сніг випадуть у південно-західній частині України. Сильний вітер залишиться на півдні України.

Про це повідомляє видання Opogode.ua.

На решті території очікується суха та переважно сонячна погода, лише в центрі та на півночі місцями невеликі опади.

Температура повітря становитиме вночі від 3 морозу до 4 тепла, вдень 0-7 градусів вище нуля, на Закарпатті до 10-12 градусів тепла.

На Заході: на Волині та в Рівненській області опади малоймовірні, на решті території очікуються дощ та сніг. Температура повітря вночі від 2 морозу до 3 тепла, вдень 0-8 тепла, на Закарпатті до 10-12 градусів тепла.

На Півночі: переважатиме суха погода, лише в Житомирській та Київській областях очікуються невеликі опади. Температура повітря вночі від 3 морозу до 3 вище нуля, вдень 0-7 градусів тепла.

У Центрі: невеликі дощі, місцями з мокрим снігом - лише на Вінниччині, на решті території буде переважно сухо. Температура повітря вночі від 3 тепла до 2 морозу, вдень 1-7 градусів тепла.

На Сході: без опадів. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 морозу, вдень 0-7 градусів тепла.

На Півдні країни: місцями дощі з мокрим снігом, на Запоріжжі очікується суха погода. Температура повітря вночі 0-5 тепла, вдень 1-7 градусів тепла.

У Києві завтра - місцями невеликі опади. Температура повітря вночі близько нуля, вдень 3-7 градусів тепла.

Вітер - північно-східний, 5-12 м/с, на півдні пориви 15-20 м/с.