У Донецьку підірвали кабінет бойовика Михайла Толстих на прізвисько Гіві.

Про це повідомив військовий експерт Юрій Бутусов у Facebook.

"Ранок починається з хороших новин. За повідомленням Стрєлкова-Гіркіна в Донецьку підірвано кабінет командира штурмового батальйону "Сомалі" "полковника ДНР" Михайла Толстих - позивний "Гіві", - написав Бутусов.

Читайте також: Ветеран АТО відповів на браваду Гіві

Він повідомив, що офіційного підтвердження інформації поки не надходило. Журналіст сподівається, що терорист був у власному кабінеті під час вибуху і "злетів у повітря", як "Моторола".

Популярні новини зараз
Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Утро начинается с хороших новостей. По сообщению террориста Стрелкова-Гиркина в Донецке взорван кабинет командира...

Posted by Юрий Бутусов on Tuesday, 7 February 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на початку лютого Гіві був поранений під Авдіївкою, а вся його охорона була ліквідована.