Після акції матерів під АП у ЗМІ варто очікувати чергову хвилю негативу. Адже, як показує контент-аналіз медіасфери, і по Савченко, по Медведчуку цілеспрямовано працює одна і та ж група ботів в інформаційних мережах, ряд експертів і журналістів, які використовують чорні технології. Таку думку в ефірі "NewsOne" висловив політолог Андрій Золотарьов.

Експерт прокоментував заяву Савченко, яка читає, що влада недостатньо робить для звільнення людей, що знаходяться в полоні на Донбасі, а також в Росії.

"Якщо ми промоніторимо мас-медіа, соціальні мережі, то побачимо дві фігури, за якими йде чітка інформаційна атака: це Надія Савченко та Віктор Медведчук. Із Медведчуком зрозуміло: він як учасник гуманітарної підгрупи керував звільненням Савченко, Солошенко, Афанасьєва - і став однією зі зручних для удару мішеней. Його критикують за "план Медведчука", за федералізацію, хоча ці погляди Медведчука давно відомі, він не перевзуватися по ходу. Що стосується Савченко, то в традиціях української політики ліпити ікону з тією швидкістю, з якою об неї ж розбивається лоб. Надія Савченко знаходиться якраз за рамками операційної системи української політики з її закулісними домовленостями і торгами. Їй багато там незрозуміло, тому вона діє по-своєму. І це "по-своєму" вселяє нервозність, ревнощі і підозру", - вважає політолог.

Золотарьов також прокоментував думку про те, що за Савченко хтось стоїть: допомагає писати їй тексти, оплачує прес-конференції ...

"Відразу після повернення Надії деякі експерти говорили про те, що вона - троянський кінь. Але швидше за все вона вірус, який може зруйнувати операційну систему української політики. А оскільки це політика торгів і домовленостей, непрозора, прихована від суспільства, можливо Надії все-таки допомагають. Це видно по ряду тез із невластивою їй фразеологією, мовних і стилістичних оборотів. Але в чому я бачу користь? Можливо, Савченко виступить тим подразником, який змусить українських політиків прискоритися і жити трохи по-новому. Оскільки суспільство у нас змінилося, змінилася економічна і соціальна ситуація, а політикум живе в старій системі координат ", - підкреслив експерт.