У Криму військовим зрадникам України практично не реально побудувати кар'єру - повідомляє військовий експерт Дмитро Тимчук. У тих, хто проходив службу у Військово-морських силах України, але потім змінив присязі, переметнувшись до окупантів, виникають проблеми з допуском до службової інформації. Відзначимо, що будь-яка командирська посада без такого допуску практично немислима - додав керівник об'єднання "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

Читайте також у розділі "Політика": "Крим почує українське радіо".

Спецдопуск дає ФСБ - контррозвідка. І там прекрасно віддають собі звіт в тому, що люди, які раз зрадили присязі, ненадійні.
Дмитро повідомив, що за неперевіреною інформацією, в особистих справах таких громадян є записи про схильність до зради Батьківщини і зрадництва.
Втім, Тимчук підмітив, що у таких є невеликий шанс просунутися по кар'єрних сходах. Однак не в Криму, а в регіонах набагато менш "теплих" ніж Крим. Щоб отримати нові військові звання, підвищення по службі їм пропонують їхати в глухомань.
У той же час в Україні кримінальні виробництва за зраду Батьківщині і дезертирство відкриті проти 5000 українських кримських силовиків.