Глава правління компанії "Укртранснафта" Олександр Лазорко, якого сьогодні звільнили з займаної посади, забарикадувався в будівлі.

Охорона "Укртранснафти" заблокувала вхід на підприємство і не пропускає нового керівника Юрія Мірошника. Він прибув на нове робоче місце разом з підкріпленням з бійців спецпідрозділу групи "Альфи" СБУ.

На місці подій вже назріває силове вирішення конфлікту. Поки що "альфівці" намагаються всіма способами домовитися з охороною на підприємстві про безперешкодний пропуск нового керівника. Він був призначений членами наглядової ради. Більшість у ньому належить представникам НАК "Нафтогазу", якому належить 100% акцій "Укртнанснафти". На місце події вже починають прибувати журналісти.

Нагадаємо, сьогодні, 19 березня, Олександр Лазорко був звільнений з посади голови правління компанії "Укртранснафта".

Юрія Мірошника обрала наглядова рада на термін з 19 березня 2015 до 10 серпня 2015 року і він буде тимчасово виконувати повноваження голови правління "Укртранснафти".

Популярні новини зараз

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

Лорак моментально видалила фото після виявлення "компромату": що не так зі знімком

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Показати ще

Сьогодні, кількома годинами раніше, із займаної посади відповідним рішенням був звільнений Олександр Лазорко. Про це повідомила прес-служба "Нафтогазу".

Раніше вже було відомо, що міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин мав намір ініціювати звільнення Олександра Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи "Приват".