У селі Банилів Чернівецької області місцеві жителі перекрили дорогу через відключення газу. Вони вимагають відремонтувати газопровід Джурів-Банилів, який у червні зруйнувала паводкова хвиля.

З 7.00 ранку кілька десятків людей перекрили автомобільну дорогу через село.

За словами голови Банилівської ОТГ Василя Соломка, таким чином жителі висловлюють своє обурення через бездіяльність обласної влади, внаслідок якої Банилів та кілька інших сіл Вижницького району можуть залишитися без газопостачання взимку.

"Річ у тім, що червнева повінь зруйнувала газопровід Джурів - Банилів, а влада не знайшла можливості відновити його. Тож без повноцінного газопостачання протягом усього цього часу залишаються понад шість тисяч споживачів у шести селах Вижницького району - Банилові, Слободі Банилів, Коритному, Замості, Бережонці та Бережниці", - говорить голова ОТГ.

Було написано ряд звернень до керівництва ПАТ «Чернівцігаз» та Кабміну щодо відновлення газового надводного переходу та водночас проводились роботи по ремонту й заміні транспортних газових мереж в селі Банилів.

Популярні новини зараз
Українці втратять останні гроші через генератори: чому їх не можна включати надовго Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Встановлено тимчасовий газопровід, яким здійснювався розподіл газу майже 3 тисячам споживачів. Однак цей газопровід не розрахований на зимовий період. Зі зниженням температур, критично упав тиск в газорозподільчій мережі і жителів сіл газовики відключили від газопостачання.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що закарпатці поскаржилися Зеленському на "подвійні" платіжки: "Досить доїти!"

Також портал Знай.uа писав, що енергетичний ринок України спотворений, саме через це виникають збитки і підвищення тарифів.

Також портал Знай.uа писав, що у Хмельницькому двоє малюків загинули у власному будинку – батьки та комунальники звинувачують один одного.