Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів, скільки українців потрапили під російську машину репресій і зараз незаконно утримуються у в'язницях країни-агресора по "липовим" справам.

За словами глави уряду, офіційні дані говорять про три десятки людей, але явно на ділі підставних справ набагато більше. До того ж на території окупованого Криму зараз має місце бути новий маховик політреспрессій: кримськотатарських і українських активістів переслідують і затримують, забороняють мирні зібрання, обшукують будинки і кабінети представників Меджлісу, просто викрадають прямо на вулиці, якщо ви підходите за мовно-культурними або етно-конфесійними ознаками. Про це прем'єр заявив під своєму відеозверненні до Дня пам'яті жертв політичних репресій.

Гройсман підкреслив, що українська влада і активісти прикладають велику кількість зусиль, аби звільнити незаконно заарештованих українців, проте Росія вигадує все нові і нові бюрократичні дурниці, щоб перешкодити дипломатичному вирішенню проблеми.

"Переконаний, що ми повинні вселяти надію, оптимізм і підтримку в душі і серця наших співвітчизників - в'язнів совісті, які, перебуваючи в російських в'язницях і таборах, в нелюдських умовах щодня борються за нашу свободу і демократичну країну. Вся Україна схиляє голову перед їхньою мужністю і знає героїв поіменно. І настане той день, коли всі вони повернуться на Батьківщину. Повернуться переможцями", - підсумував український прем'єр.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про умови, при яких українці зможуть розраховувати на пенсію.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще