Українцям, які до 60-річного віку не відпрацювали на благо держави 25 років, доведеться трудитися довше, щоб піти на пенсію.

Таке питання сьогодні, 17 травня, розглянув Кабінет міністрів України. В уряді запропонували прив'язати до страхового стажу вік виходу на пенсію. Це означає, що ті українці, у яких до 60 років накопичилося 25 років трудового стажу, зможуть відправитися на заслужений відпочинок, але якщо цифра менша, доведеться працювати до 65, і тільки потім вам дозволять спокійно отримувати пенсію.

"Пенсійний вік залишиться на рівні 60 років для людей, у яких страховий стаж 25 років. Що таке 25 років? Мені сьогодні 39 років, і у мене вже 23 роки трудового стажу. Тобто через два роки у мене буде вже достатній страховий стаж, щоб в 60 років вийти на пенсію. Є люди, у яких немає стажу, вони отримають можливість виходу на пенсію в 63 роки. А якщо у людей менше 15 років стажу - в 65 років", - заявив Володимир Гройсман.

До 2028 року на Україну чекає ще одне "покращення": потім для виходу на заслужений відпочинок потрібно буде відпрацювати вже не 25, а 35 років. Проект вступить у силу з 1 січня 2018 року. Втім, українцям дали можливість "купити" свою пенсію.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як подбайте про пенсії без офіційного працевлаштування.

Популярні новини зараз

Харківський супермаркет попався на афері з "чорною п'ятницею": "Три копійки - це знижка?"

Дорофєєва станцювала на Алеї Небесної Сотні і нарвалася на гнів українців: "Горить"

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

Полякова пообіцяла знятися без трусів, але дещо попросила взамін: "Просто на секунду..."

Показати ще