В Україні пройшли дострокові парламентські вибори. У Дніпрі переможцем виборів у багатомандатному виборчому окрузі стала партія "Слуга народу".

Про це повідомляє ТСН.

В середньому за президентську партію проголосував кожен другий у Дніпрі. Але все ж у різних районах міста ця підтримка була неоднорідною, 29-й округ дав "Слузі народу" 56,3% голосів, тоді як 27-й округ – лише 45,8%.


Лідерами перегонів в одномандатних округах у межах міста є Дмитро Кисілевський (беззаперечно перемагає самовисуванця нардепа Юрія Березу), Максим Бужанський (незначно випереджає самовисуванця нардепа Максима Курячого), Кирило Нестеренко (помітно випереджає представника "Оппоплатформи" Геннадія Гуфмана), В'ячеслав Медяник (перемагає Сергія Нікітна від "Оппоплатформи" і нардепа Тетяну Ричкову від "Європейської солідарності"), Юрій Мисягин (перемагає представника "Оппоплатформи" Валерія Чорного і нардепа-самовисуванця Івана Куліченко) і Сергій Демченко (беззаперечно перемагає представника "Оппоплатформи" Олександра Юрчака).

Нагадаємо, що Разумков пригледів собі нову посаду в Раді лідер "Слуги народу" спантеличив українців заявою.

Як повідомляв портал Знай.ua , екзит-пол парламентських виборів 2019: як проголосувала Україна.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Також Знай.ua писав, що на дільниці у Львові гримить скандалжінка встановила рекорд нахабства "відразу з десятьма".