У Бердянську у мушлі мідії знайшли невелику перлину. Серед великого пляжу на якому було багато відпочиваючих.

Про це журналісти дізналися з відео, опублікованого запорожцем Ярославом Литвиненко.

Перли дуже рідкісні у наш час. Це тверді, неправильної форми новоутворення, які знаходять у мушлях морських та річкових мешканців. Утворення перлини - захисна реакція організму на будь яке вторгнення в мушлю. Окрім того, якість перлів характеризують 4 ознаки: блиск, колір, форма, розмір. Зустрічаються самоцвіти з сильною грою кольору. Їх називають вогняними. Вони високо цінуються. Найдорожчі перли молочно-білого, ясно-сріблястого блиску. Менш цінними є блакитні, зеленуваті, оранжеві і коричневі перли. Чорні перли цінуються незвичайним відблиском – світлою плямочкою відбитого світла. Вважається, що за кольором перли повинні бути близькі до кольору шкіри людини, яка їх носить.

Насправді, природні перли в наш час вкрай рідкісні. Вся справа в тому, що в 19-му столітті перли почали видобувати у варварських масштабах. Через одну перлину, торговці були готові відловити і розкрити до 10 тисяч мушлів. Через кілька десятиліть природні перли майже зникли. У 1952-му році видобуток природних перлів був заборонений у всьому світі.

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua У Києві перекриють вулиці, ні пройти ні проїхати: куди краще не потик

Як писав Знай. ua В Туреччині дикі росіяни викрали яхту вартістю $2 млн: допоміг офіцер ВМФ

Раніше на Знай.ua Під Запоріжжям легковик влаштував страшну м'ясорубку, вижив тільки один: кадри не для слабкодухих