Днями у Кривому Розі на Дніпропетровщині в одному з кабінетів у міській лікарні №1 завалилася стеля - добре, що у цей момент у приміщенні не було людей, кажуть медики.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ та публікують кадри небезпечного інциденту.

Обвал стелі у лікарні Кривого Розі, фото: 1kr.ua

Криворіжці відзначають, що обвал стався в кабінеті на 3 поверсі медичного закладу. Раніше в цьому приміщенні виписували лікарняні листи та довідки про тимчасову непрацездатність.

На фото видно, що чимала частина старої стелі обвалилася, прорвавши пластикову обшивку. Тобто замість того, щоб зробити ремонт аварійного даху, у Кривому Розі його незадовільний стан просто "замаскували" поверховим косметичним ремонтогм - у гірших традиціях української халатності.

Обвал стелі у Кривому Розі

Популярні новини зараз
Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання Путіна рознесли в пух і прах після заяви пєскова: "Бабуїни-клоуни з прогнилими іклами" Російські пропагандисти знову "перевзулися", і вперше заговорили про капітуляцію: "Однозначно в цьому впевнені" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Унаслідок інциденту один з входів на верхні поверхи лікарні закритий. Всього в цьому будинку 3 поверхи. Коментарів від головного лікаря та місцевих чиновників з приводу інциденту поки що не надходило.

Нагадаємо, у харківському торговельно-економічному коледжі обвалилася стеля в кількох аудиторіях.

Як повідомляв портал Знай.uа, в харківській школі №121 мало не сталася трагедія - стелю обрушився на учнів.

Також Знай.uа писав про те, що відомий лікар-трансплантолог Олег Котенко, який раніше був затриманий правоохоронцями під час спроби хабара, продовжить операції.