Дніпровські ринки вже у всю починає заповнювати довгоочікувана черешня, проте ось ціни на неї не найприємніші. Журналіст видання "Дніпровська панорама" пройшовся по торговим точкам міста та розповів про цінову політику і прогнозах на майбутнє.

Близько тижня тому в Україні стартував сезон черешні. Експерти заявили, що в цьому році він розпочався раніше покладеного. З чим це пов'язано поки невідомо, однак продавці активно цим користуються і загинають на фрукт космічні ціни.

Дніпровські продавці загнули космічні ціни на черешню / фото: Дніпровська панорама

На сьогоднішній день у Дніпрі, як на стихійних, так і на офіційних ринках, черешню можна придбати в ціновому діапазоні 80-120 гривень. Причому, незважаючи на таку "кусачую" ціну, покупців навалом, які охоче купують улюблений літній фрукт. Звичайно ж, є і ті, кого така ціна не влаштовує, і вони проходять мимо.

Фермери, дачники та городники розповіли, що в цьому році не варто очікувати хорошого урожаю, тому й ціна істотно не змінитися. Це пов'язано з тим, що практично всю весну українців переслідували заморозки, дощова і холодна погода. Цим літом за черешню доведеться непогано розщедритися незалежно від регіону, оскільки подібна ситуація спостерігається по всій території України.

Популярні новини зараз
Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Дніпровські продавці загнули космічні ціни на черешню / фото: Дніпровська панорама

Нагадаємо, що в Мелітополі негода може зіпсувати урожай полуниці та черешні.

Як повідомляв портал Знай.иа під Одесою дитина померла, наївшись черешні.

Також Знай.иа писав, що попадів цибулі на Прикарпатті загрожують шкідники.