Поки в Дніпрі влада займалася карантином, городянин вирішив під шумок побудувати собі новий цегляний будинок. Про кричущий випадок розповів начальник інспекції з питань благоустрою міської ради Руслан Мороз Facebook.

За словами чиновника, чоловік, не маючи жодних дозвільних документів і прав на землю, почав самовільно забудовувати дворову зону. Будівельний майданчик виявили в центрі міста по вулиці Старокозацькій, 53. Мороз зазначив, що подібне в місті відбувається не вперше.

У Дніпрі чоловік вирішив побудувати собі будинок в центрі міста / фото: Руслан Мороз у Facebook

У Дніпрі чоловік вирішив побудувати собі будинок в центрі міста / фото: Руслан Мороз у Facebook

Він закликав дніпрян негайно реагувати на подібний захоплення території, адже у цього "будівельника" не було ні документів на землю, ні декларації про початок робіт, ні узгодження з міськими архітекторами. Сам же чоловік заявив, що просто будував собі гараж.

Популярні новини зараз
Супермаркети влаштували ціновий "шторм": українцям показали вартість молока, вершкового масла, сметани та сиру Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Українським сім'ям виплатять по 1000 доларів: хто та як може подати заявку на допомогу Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Міська влада зупинила незаконне будівництво. Незабаром всі будівельні матеріали і обладнання буде прибрано з двору вулиці Старокозацької, а дніпрянину буде виписаний чек за демонтаж та вивіз сміття.

У Дніпрі чоловік вирішив побудувати собі будинок в центрі міста / фото: Руслан Мороз у Facebook

Пост Руслана Мороза в Facebook / скріншот

Нагадаємо, що в Дніпрі відновлюють роботу нових маршрутів громадського транспорту.

Як повідомляв портал Знай.иа, дніпрянам показали Соборну площу в 80-их.

Також Знай.иа писав, що днепровские комунальники почали розсилати городянам смс-повідомлення з проханням самостійно перефарбувати свій гараж.