У Кривому Розі в понеділок, 6 липня, батьки закрили трирічну дівчинку в машину і відправилися в магазин. Детальніше про подію розповіла Анжела Шаповалова Facebook‑співтоваристві "Это Кривой Рог, Детка | ЭКРД".

За словами Анжели, вона проходила через парковку біля гіпермаркету "Ашан", як раптом побачила трирічну дівчинку, яка виявилася закрита в машині, що стоїть під сонцем. Щоб не задихнутися, крихітка самостійно відкрила вікно машини, а потім і двері.

Як виявилося, дівчинку закрили її власні батьки, щоб сходити в гіпермаркет. Жінка звернулася до охорони "Ашану", щоб відшукати горе-батьків. Він розповів, що подібні речі відбуваються щодня.

Пост Анжели Шаповалової в Facebook / скріншот

Варто відзначити, що залишати дитину або тварину в закритій машині, яка стоїть під сонцем, вкрай небезпечно, оскільки можна задихнутися від нестачі повітря. При високій температурі автомобіль швидко нагрівається, а кисень швидко кінчається.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку
Показати ще

Користувачі мережі були вкрай обурені вчинком батьків, висловивши своє обурення з цього приводу в коментарях під постом.

Коментарі під постом Анжелі Шаповалової в Facebook / скріншот

Коментарі під постом Анжелі Шаповалової в Facebook / скріншот

Коментарі під постом Анжелі Шаповалової в Facebook / скріншот

Нагадаємо, що у Кривому Розі невідомі постійно псують десткую майданчик.

Як повідомляв портал Знай.иа в Кривому Розі з вікна випала 6-річна девочка.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі вагітна жінка отримала тепловий удар, коли намагалася дістатися додому на електричці.