У Дніпрі в лікарні імені Руднєва команда медиків провела складну операцію над 6-місячною дитиною. Детальніше про це розповідає Центр матері та дитини ім. Руднєва в Facebook.

Відомо, що проведення унікальних операцій, які забезпечують відновлення здоров'я дитини, є одним з найважливіших критеріїв діяльності лікарів і формування команди фахівців. Успіх безпосередньо показує професіоналізм зібраної команди хірургів.

У Дніпрі лікарі врятували життя 6-місячного малюка / фото: facebook.com/rudneva.org

7 липня в лікарні їм. Руднєва команда лікарів зробила справжнє диво – щелепно-лицьовий хірург, ЛОР-ендоскопіст, нейрохірург і анестезіолог провели складну операцію. У їх центр надійшла 6-місячна дитина, яка скаржилася на "завмирання" та ускладнення носового дихання.

У Дніпрі лікарі врятували життя 6-місячного малюка / фото: facebook.com/rudneva.org

Популярні новини зараз
Сотні мільйонів доларів у будівництво: компанія пов’язана з Юрієм Бойком інвестує у київську нерухомість Арестович пояснив, до чого готується Залужний "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

У Дніпрі лікарі врятували життя 6-місячного малюка / фото: facebook.com/rudneva.org

Як тільки фахівці провели всі необхідні дослідження і процедури, лікарям вдалося виявити новоутворення, яке локалізовано у верхній щелепі з поширенням на основну кістку, новоутворення носоглотки і ексудативний отит зліва.

Медики відразу ж приступили до операції, яка тривала 4 години. Команда фахівців змогла видалити новоутворення у верхній частині щелепи, зберігши всі життєво важливі структури і естетику обличчя. Після операції всі функції дитини залишилися в нормі. На четверту добу дитина була виписана додому в задовільному стані.

Нагадаємо, що в Дніпрі 93-річний старий годує 20 кішок за останні гроші.

Як повідомляв портал Знай.иа в Дніпрі закрили військовий госпіталь для ветеранів області.

Також Знай.иа писав, що ДТП під Дніпром забрала життя молодої пари, яка чекала дитину.