В селі Обухівка, розташованому неподалік від Дніпра, триває боротьба зі стихійними звалищами. Детальніше про проблему зі сміттям розповідає "DniproTV" у своєму сюжеті.

Мешканці Обухівки вже не перший рік змушені миритися з відсутністю системи збору та вивезення сміття. Оскільки місцеві влади воліють ігнорувати своїх виборців, жителі звернулися до преси. Після того, як журналісти випустили скандальний сюжет про стихійні сміттєзвалища в селищі, місцеві чиновники встановили сміттєві баки.

В Обухівці встановили сміттєві баки / скріншот з відео

Однак, на встановлені сміттєвих баків проблеми не закінчилися: контейнери дуже швидко заповнювалися відходами і їїх просто не встигали вивозити. Тому, місцеві жителі, як і раніше, продовжують носити сміття в сусідні балки і лісопосадки.

Гостра ситуація зі смітниками склалася ще й тому, що Обухівка складається з приватних секторів, де жителі приступили до прибирання територій, буквально заваливши контейнерні майданчики великогабаритними відходами.

Популярні новини зараз

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

В Обухівці встановили сміттєві баки / скріншот з відео

Після опублікованого сюжету обласні чиновники відреагували на прохання поставити сміттєві баки. Але сміттєві звалища так і не зникли з природних зон Обухівки. Журналісти звернулися до сільського голови селища, однак він повідомив, що не може вирішити дану проблему, оскільки у нього немає бюджету, так і природні зони не входять в його компетенцію.

Нагадаємо, що в Дніпрі 93-річний старий доглядає за 20 кішками.

Як повідомляв портал Знай.иа в Дніпрі закрили військовий госпіталь для ветеранів області.

Також Знай.иа писав, що у місті Дніпро сучасна зупинка врятувала життя людей, які перебували поруч.