Стало відомо про те, що в Кривому Розі намагаються привернути увагу соціальних служб до долі двох підлітків. Гуляють з бездомними і курять.

Таким чином, повідомляється, що мешканка Кривого Рогу через соціальні мережі звернулася до городян і соціальних служб, щоб привернути увагу до двох підлітків, які намагаються здаватися старше.

Повідомлення про це з'явилося в пості Marina Marina в соціальній мережі Facebook. Ці підлітки вважають, що вони вже дорослі, підбирають бички, курять, а також кидають у літніх людей камінням.

Популярні новини зараз

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Віктор Павлік розчулив схожістю з сином від Катерини Репяхової: повторює за татом у всьому

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще

Також, вони крадуть у місцевих речі, а в якості друзів вибирають собі бездомних. "На питання:" Чому не в школі?"відповідь" сховайся, тітка!» — - описала ситуацію криворіжанка.

Автор публікації вирішила зайнятися цим питанням, і запитала у користувачів, чи не знайомі вони з батьками цих порушників порядку.

Стало пізніше відомо, що це брат і сестра - Оля і Олег. Вони живуть поруч з понтонним мостом на Мопрі.

Хтось вважає, що майбутня доля дітей буде сумною, а комусь просто шкода підлітків.

Нагадаємо, раніше Постраждалі від наїзду п'яного майора студентки розповіли про свій стан- " відчуваю пальці ноги, якої немає"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Під Дніпром Школярки влаштували подружці жорстку розправу на камеру- " Добивали ногами в живіт"

Також «Знай.иа " писав, що Школярі жорстоко побили дівчинку з ДЦП: відправили в нокаут і зняли на відео