Дніпропетровська медична академія МОЗ України увійшла до ТОП-25 університетів світу.

Академія увійшла до рейтингу в 2 категоріях: "Міжнародні спільні публікації" та "Спільні публікації з індустрією".

Про це повідомив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих Олег Шаров.

Також до топ-25 потрапили ще три українські університети: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, державний університет " Житомирська політехніка " та Національний університет "Львівська політехніка".

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Тернопільський національний медичний університет імені І. Горбачевського цього року посів третє місце серед медичних і фармацевтичних закладів країни, а також, в загальному рейтингу він опинився на 25 місця з 200.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Кращі вузи Англії, Франції та США: де навчаються діти міністра МОЗ Степанова та голови НБУ Шевченка.Українські vip-чиновники не шкодують грошей для навчання своїх дітей і відправити нащадка в один з кращих навчальних закладів світу - звична практика для можновладців. Тому українська "золота молодь" найчастіше гризе граніт науки не вдома.

Також «Знай.иа " писав, що Український Католицький університет у Львові став найкращим приватним закладом вищої освіти. Ресурс " Освіта.ІА " представив приватні вузи, що зайняли найвищі місця в рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року. Також до трійки кращих увійшов Львівський торговельно-економічний університет. А п'ятим у рейтингу став Львівський медичний інститут.