Біографія

Микола Ладовський - один з найбільш успішних і впливових політиків і бізнесменів Івано-Франківської області. Має всі шанси стати новим народним депутатом України від «Громадянської платформи» Анатолія Гриценка

Микола Васильович Ладовский народився 13 грудня 1959 року в Івано-Франківській області.

Стрілець, рік Земляного Кабана

Віросповідання: православний

Розмовляє російською і українською мовами

Чи правда, що Микола Ладовський є одним з найбільш близьких соратників Анатолія Гриценка? Які його шанси на успіх в новому парламенті? Невже він і справді має позитивну репутацію або це міф? Відповіді на ці та багато інших питань, ви знайдете в цій статті.

Сім'я

Про особисте життя одного з найближчих соратників Анатолія Гриценка мало, що відомо. Є дані, що нинішній успішний підприємець з простої і бідної сім'ї. У відкритих джерелах немає інформації про батьків політика і обставини його дорослішання. У місцевій громаді він називається людиною, яка досягла всього сама.

Політик не відрізняється відвертістю і не любить говорити про свої приватні справи.

З джерел відомо, що Ладовский щасливий в сімейному житті. Микола Васильович має дружину Галину Станіславівну. Є батьком вже дорослої доньки Ольги. На даний момент невідомо, чи є політик дідом чи ні.

Освіта

Біографія Миколи Ладовского цілком типова для представників його покоління. Політик отримав середню освіту в рідному селі Тростянець, що знаходиться в Івано-Франківській області.

Однак, Ладовского не відправили до ВНЗ, після школи, як прийнято в Україні і в наші дні. Микола Васильович був змушений займатися трудовою діяльністю і потрапити за студентську парту зумів, будучи дорослим чоловіком.

У 1996 році Микола Ладовський отримав диплом Державного технічного університету в Комсомольську-на-Амурі (Росія). Має диплом спеціаліста в виробничому і цивільному будівництві.

Кар'єра і бізнес

Сьогодні Микола Ладовський, Гриценко для якого є ідеальним президентом, відомий як один з найбільш впливових і успішних політиків і бізнесменів Івано-Франківської області.

Микола Ладовський є успішним підприємцем, який «зростив» багато великих проектів. На даний момент політик займає крісло Генерального директора механізованої колонії №618.

Ім'я представника партії «Громадянська позиція» значиться в якості безпосереднього керівника ряду компаній. Основним бізнесом Ладовского називають "Західбуделеватор "- товариство з додатковою відповідальністю. Крім того, він управляє торгово-промисловим підприємством «Карпати», яке проходить за документами, як товариство з обмеженою відповідальністю.

Обидві структури можливого нардепа займаються послугами з надання послуг в перекурнях. Також спільно з підлеглими Ладовский управляє роботою кількох салонів краси.

Роботу в адміністратіровані і сфері б'юті Микола Ладовський поєднує з виробництвом виробів з пластмаси і пластика. Політик управляє приватним підприємством «Нівала», що спеціалізується на виготовленні даного виду продукції.

Крім бізнесу Ладовский займається громадською діяльністю, благодійністю і політикою. Один з найвідоміших івано-франківських бізнесменів значиться співзасновником громадської організації «Український шлях», а також структури «Солідарна Європа».

Партія Гриценка прийшла в життя і кар'єру Ладовского в 2010 році. Саме тоді політик вперше спробував балотуватися до міської ради рідного Івана-Франківська від партії колишнього міністра оборони України. Вдруге разом з «Громадянською позицією» Ладовский постарався потрапити в місцевий парламент вже в 2015 році.

Відзначимо, що вперше ім'я Миколи Ладовского прозвучало на всю країну в 2010 році. Тоді бізнесмен брав участь в гонці за крісло міського голови Івано-Франківська, яка широко висвітлювалася численними ЗМІ.

Микола Ладовський, досьє якого характеризує його з позитивного боку, багаторазово намагався стати народним депутатом, але програвав конкурентам з великими бюджетами та впливовими покровителями.

Політик балотувався до Верховної Ради в 2012 від «Батьківщини» і 2014 році від політичної сили Гриценко. Ладовский пробує свої сили і на позачергових парламентських виборах 2019 року. Микола Васильович посів восьме місце в партійному списку «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка. Називається одним з найбільш ймовірних претендентів на місце в новому скликанні парламенту.

Відзначимо, що в даний момент Ладовский є представником регіональної влади. З 2017 року впливовий підприємець займає пост депутата Заболотівська селищної ради, що управляє справами об'єднаної територіальної громади Снятинського району Івано-Франківської області.

«На районі» Ладовский займається питаннями фінансів, формування бюджету, а також планування соціально-економічного розвитку. Також депутат займається налагодженням міжнародного співробітництва.

Микола Ладовський вже працював в стінах Верховної Ради України, правда на громадських засадах. Політик був помічником народного депутата Анатолія Гриценка в шостому і сьомому скликанні Верховної Ради.

Політик також був одним з помічників Гриценко на минулих президентських виборах 2019 року. Ладовский керував підготовчою роботою штабу кандидата на пост глави держави на території Івано-Франківської області.

Крім роботи підприємця і депутата, Миколи Васильович також займає пост члена Національної Спілки журналістів, а також члена ради партії «Громадянська позиція».

На окрему увагу заслуговує тема відносин Ладовского і Гриценко. Політики давно є соратниками по партії і друзями в житті. Микола Васильович має вкрай позитивну думку про лідера своєї партії і не соромиться публічно хвалити його.

Ладовский впевнений, що лише Гриценко мав найбільше право на отримання поста президента. Політик упевнений, що в ході минулої компанії проти його «шефа» організували цькування з метою його недопущення до влади. Микола Васильович заявив, що на кандидата чинився небувалий тиск, а проти нього також була організована дискредитуюча компанія. Політик заявив, що проти Анатолія Степановича «копають» і зараз, але його завжди підтримають думаючі і чесні співгромадяни.

Микола Ладовський не приховує того факту, що є досить забезпеченою людиною. Згідно з даними електронної декларації кандидата в депутати, він має у власності квартиру в Івано-Франківську площею в сто десять квадратних метрів. Також політик добудовує власний приватний будинок.

Підприємець і депутат також має авто іноземного виробництва, яке коштує близько двох мільйонів гривень.

Ладовский за минулий рік заробив майже мільйон гривень. Кошти він отримав від власних підприємств. Дружина Миколи Васильовича також заробляє, але досить мало - не більше тридцяти тисяч гривень на рік.

Вкладів в банках подружжя Ладовських не мають. Готівкою депутат має близько п'ятдесяти тисяч доларів, а його дружина - не більше десяти тисяч доларів.

Компромат і чутки

Микола Ладовський не має скандальний імідж і не помічений в публічних скандалах. На малій батьківщині він має позитивну репутацію і користується повагою співвітчизників.

Однак, впливовий депутат і бізнесмен має політичних і ділових конкурентів, які нібито зливали на нього нічим не підтверджений компромат. У місцевих ЗМІ з'являлася інформація про те, що один з колишніх заступників Анатолія Гриценко звинуватив Ладовского у вимаганні. Партійний апаратник заявив, що депутат зажадав від нього хабар за вирішення його проблеми, характер якої він так і не розкрив.

В одній з івано-франківських газет також нібито з'явилася інформація про те, що Микола Васильович забув задекларувати свій автомобіль. Його звинуватили в податковому шахрайстві, однак у даних його декларації інформація про наявність транспортного засобу все ж таки присутня.

Фотографії

Відео


Посилання

Фейсбук