Геннадій Кривошея – український політик, народний депутат восьмого скликання. Про кар'єру, особисте життя, компромат і доходи – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 2.07.1977 року

Вік – 41 рік

Місце народження – місто Богуслав, Київська область, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Рак

Сім'я

Батько Григорій Кривошея був звичайним лісником, а мати – швачкою, зараз жінка на пенсії.

Геннадій Кривошея одружений, його дружину звуть Наталя. Жінка навчалася в Академії праці, соціальних відносин і туризму, зараз займається підприємницькою діяльністю. Вона працює помічником народного депутата Віталія Сташука. Свої обов'язки виконує на платній основі.

Сім'я виховує трьох дітей. Двох дочок – Софію і Марію, і сина – Андрія.

Освіта

Середню освіту Геннадій Кривошея отримав в рідному місті. Після дев'ятого класу вступив до педагогічного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького, де отримав спеціальність вчителя початкових класів і організатора педагогічної роботи. Після закінчення вступив до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. У 2002 році Кривошея отримав диплом "вчителя історії та правознавства".

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру Геннадій Григорович починав в дитячому таборі «Чайка». У 1997 році майбутній депутат працював там вихователем і вожатим.

До 2002 року Кривошея був викладачем історії та правознавства в педагогічному університеті імені Драгоманова. Одночасно з цим він працював промо-менеджером в організації "Палс-ЛТД".

У 2003 році Геннадій Григорович став главою рекламної компанії «Нововід». А вже через рік перейшов на посаду менеджера та заступника директора "В. І. К. Ойл Україна ".

2010 рік – Кривошея стає радником голови виконкому – керував громадської приймальні організації «Фронт змін». А також був депутатом Подільської районної ради. З 2001 року обіймав посаду головного спеціаліста в містобудівному нагляд в КМДА "Інститут генерального плану Києва".

Після Євромайдану очолив Печерський район столиці. За роки кар'єри Геннадій Кривошея встиг попрацювати помічником у народних депутатів Арсенія Яценюка та Леоніда Ємця. У 2014 році взяв участь в парламентських виборах від Народного фронту.

У Верховній Раді Кривошея входить до комітету, який займається питаннями промислової політики і підприємництва. Також нардеп входить в групу з міжпарламентських зв'язків з такими країнами, як Естонія, Алжир, Японія, Ізраїль, Литва, Аргентина та інші.

Геннадій Кривошея є співзасновником організації "Депутатський контроль", а також входить МФО "Захист дітей – пріоритет держави".

Згідно з офіційними даними, політик досить часто відвідує парламентські засідання – за рік пропустив всього чотирнадцять робочих днів. Теж саме стосується і відвідування зустрічей комітетів.

Депутат зробив сорок шість депутатських запитів і взяв участь в створенні 144 законопроектів. 175 разів він виступив в стінах Верховної Ради.

Компромат і чутки

У 2015 році розгорівся скандал: Геннадія Григоровича звинуватили в так званому «кнопкодавстві». На фотографії депутат дійсно тримає пальці на двох кнопка. Однак, як виявилося, в руці у нардепа не було спеціальної картки, що спростувало звинувачення журналістів.

У 2015 році політик влаштував благодійний аукціон. Одним з лотів була флешка із зображенням національних символів України. На накопичувачі було записано традиційне звернення президента України Петра Порошенка до Верховної Ради.

Геннадій Кривошея був одним з депутатів, хто проголосував за скандальний закон, що обмежує свободу слова в інтернет і на ТБ.

Взимку 2017 року голова СБУ Василь Грицак заявив, що співробітники служби викрили групу осіб, яка на замовлення Російської Федерації готувала заходи по дестабілізації ситуації в країні. Серед звинувачених був помічник Кривошея – Юрій Житомирський. У свою чергу Геннадій Григорович заявив, що ніякого відношення до діяльності свого помічника не маэ і взагалі про це нічого не знав.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Кривошея володіє земельною ділянкою на 1,7 гектарів. Придбав парламентарій її в 2015 році за 78 тисяч гривень. Дружина політика також володіє землею – ділянкою на 2,5 гектара в Житомирській області. Там же – житловий будинок площею 100 квадратних метрів.

Також нардеп зазначив в своїй декларації квартиру матері. Нерухомість знаходиться в рідному місті Геннадія – Богуславі.

В Гореничах у Кривошея є недобудований будинок площею 260 квадратних метрів. У Києва дружина політика володіє квартирою в 49 квадратних метра.

Згідно з документом про доходи, депутат не має власного автомобіля. Однак бере в оренду Chevrolet Orlando 2016 року випуску. Дружина політика пересувається на Peugeot 3008 2017 року випуску.

За минулий рік Геннадій Кривошея заробив 448 тисяч гривень. Ще 90 тисяч – компенсація за транспортні витрати. Наталя Кривошея заробила 96 тисяч гривень – це дохід від підприємницької діяльності.

У банку політик тримає всього одну тисячу гривень. А ось готівкою значно більше – 300 тисяч гривень і 21 тисячу доларів. Наталя Кривошея готівкою зберігає 150 тисяч гривень і 11 тисяч доларів.

Фотографії

Геннадій Кривошея
Фото 1 из 3. Геннадій Кривошея
Фото 2 из 3.
Фото 3 из 3.

Відео

Посилання

Сторінка народного депутата в Фейсбук.