Цікаво дізнатися, чому німецький публіцист Франк Шуман назвав свою книгу «Аферистка. Справа Тимошенко»? Тоді читайте біографію й досьє на Юлію Володимирівну. Дізнайтеся, про що йде мова? Який фінансовий стан колишнього головногополітв'язня країни? Яке у неї майно, житло та доходи на сьогоднішній день? У цій статті - вся правда про «леді Ю».

Біографія

Дата народження: 27 листопада 1960 року.

Знак Зодіаку: Стрілець. За східним гороскопом: рік Сталевого Щура.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік кандидата: 58 років.

Вперше видання «Аферистка. Справа Тимошенко» з'явилося в Німеччині у вересні 2012 р. І відразу ж вийшло в перекладі на російську мову. У назві книги автор відобразив свій головний висновок. А з'ясовував він це, розмовляючи із самими різними людьми, які особисто знайомі з нашою героїнею.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Поговоривши зі слідчими, юристами, ув´язненими, лікарями та політиками, Франку Шуману вдалося з'ясувати та представити читачам об'єктивну картину життя із судового процесу над жінкою-політиком.

Після проведення власного журналістського розслідування, за допомогою реальних свідків та учасників ключових подій автору вдалося зробити відповідні висновки. Ті, хто бажає прочитати книгу та дізнатися деталі слідства, можуть знайти її у інтернеті.

Дійсно, навколо особистості екс-прем'єр-міністра досить багато таємниць, загадок і скандалів. Багатьом із вас, напевно, відома тема першого вдалого заробітку Юлії Володимирівни, коли вона отримала мільярди доларів, торгуючи газом під крильцем Павла Лазаренка.

Досить цікаво й те, що свого часу Володимир Путін обіцяв сприяти головному політв'язневі країни. Сьогодні багато хто вже забув про те, що в 2012 році дочці Євгенії довелося стати на той час головною захисницею матері, що сиділа у в'язниці. У одному з інтерв'ю Євгенія Олександрівна сказала, що для неї, дочки Юлії Тимошенко, - «велика честь» зустрітися з президентом Росії, якому вона може розповісти багато цікавого про свою маму.

За даними відкритих джерел, Володимир Володимирович говорив про те, що Юлія Володимирівна в разі її бажання, можливостей і згоди української влади може прийняти його запрошення до Росії для лікування у будь-якій лікарні.

Як повідомляло російське видання Lenta.ru, допомоги у російського президента для Юлії Володимирівни просила не тільки дочка, але й чоловік Олександр. Про відверту підтримку Володимира Путіна, відзначають ЗМІ, свідчив також плакат «Не просто сусідство, а тісна дружба». Сьогодні експерти відзначають у риториці «залізної леді» антиросійську спрямованість. Вона нібито не розраховує на допомогу сусіда, включаючи питання газу. І має намір боротися.

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Що ж, багато в біографії жінки-політика білих плям, на її рахунку - змови, підслухані телефонні розмови та нерозкриті таємниці. Давайте дізнаємося, де екс-прем'єр-міністр народилася і виросла, хто її батьки? Звідки вона родом, що приховує? Якою була її трудова діяльність? Чим «леді Ю» володіє та які доходи отримує? Скільки грошей на її банківському рахунку і готівкою?

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в місті Дніпропетровськ. Тут вона народилася і виросла. Дівоче прізвище Юлії Володимирівни - Григян. Щоправда, випускницею школи вона стала, як Телегіна, тому що вирішила раптом взяти прізвище матері.

Її батьки одного року народження: батько - Володимир Абрамович (3.12.1937 р.н.), мати - Людмила Миколаївна, диспетчер у таксопарку (11.08.1937 р.) Обидва народилися в Дніпрі.

Деякі відкриті джерела повідомляють, що мати лідера Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» - єврейка, а її батько - вірменин. Але чи так це насправді? Чи можна знайти єврейське коріння? Якої національності Юлія Володимирівна? Спробуємо розібратися. І допоможе нам в цьому її автобіографія та родовід.

Сама екс-прем'єр-міністр України (причому, перша і поки єдина жінка на цій посаді в історії країни) стверджувала, що у її батьків інші корені. Мама - українка, батько - латиш. Відомо, що батьки майбутньої газової принцеси розлучилися, коли їй було 3 роки.

ЗМІ, які стверджують, що в її родоводі є єврейське коріння, спираються переважно на висновки з дослідження батьківської лінії нашої героїні та походження бабусі. Це дві гілки - Абрам Кельманович Капітельман (дід) і Марія Йосипівна Григян (бабуся).

І хоча в документах вказано, що її батько - латиш, ім'я Абрам викликає у багатьох сумніви. Деякі відкриті джерела стверджують, що його національність - єврей. У результаті одні називають Юлію Володимирівну єврейкою, інші кажуть, що вона - вірменка. Хоча сама вона категорично заперечує цю інформацію. І говорить про те, що її батько - латиш, а мати українка в десятому коліні.

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Сімейний стан: одружена. Заміж вийшла рано - ще в студентські роки. Чоловік: Олександр Геннадійович Тимошенко. Під час «газового скандалу» чоловік «залізної леді» теж потрапив під кримінальне переслідування. У результаті просив політичного притулку в Чехії.

Діти: дочка Євгенія (20.02.1980 р.н.) Навчалася в лондонській школі, сьогодні - власниця ряду компаній, виховує дитину. Дочка Юлії Володимирівни була вагітна й народила дівчинку 26.06.2016 р. Тож не так давно «залізна леді» стала бабусею.

Незважаючи на вік, наша героїня виглядає зовні молодо. Вона намагається стежити за собою, одягати елегантні наряди. Її взуття теж дуже дороге. Наприклад, під час саміту YES, як пишуть медіа, на ній були нові туфлі Chanel вартістю 800 доларів.

Тільки останній раз, повідомляють ЗМІ, «справжня леді» перестаралася, роблячи чергову пластичну операцію. У підсумку «газова принцеса» поміняла стиль і отримала посмішку жаби. Про це пише rusjev.net, відзначаючи, що вона зловживала послугами косметологів і стала виглядати більш постарілою.

Її зріст - 163 см, вага - 70 кг. Фігура дозволяє «леді Ю» носити вбрання світлих тонів: білі або пастельні. Щоправда, зараз вона кардинально змінила свій імідж. І з'являється на публіці в червоному, коричневому або синьому кольорі. Тепер у неї нова зачіска. Юлія Володимирівна нині без коси, заплетеною навколо голови.

Освіта

У 1978 році, після закінчення школи, стала студенткою Дніпропетровського гірничого інституту. Провчившись два роки, народила дочку. Через рік перевелася з факультету автоматики-телемеханіки цього навчального закладу на економічний в Дніпропетровський державний університет.

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Згідно з офіційною біографією, їй вдалося вчитися, виховувати маленьку дочку і закінчити в 1984 р. університет із червоним дипломом.

Кар'єра і бізнес

Ще в молодості почала цікавитися бізнесом. У світ бізнесу увірвалася, відкривши пункт відеопрокату. Спочатку працювала на місцевому машинобудівному заводі, займана посада - інженер-економіст.

На початку 90-х організувала молодіжний центр «Термінал», який у 1995 р. не без допомоги Павла Лазаренка, який на той момент був губернатором Дніпропетровщини, переріс в українсько-британську промислово-фінансову компанію «Єдині енергетичні системи України». У підсумку наша героїня очолила корпорацію з десятимільярдним оборотом у доларовому еквіваленті.

Через рік вийшла на політичну арену. З 1997 р. - народний депутат, через два роки створює ВО «Батьківщина». Але в 2000-му посадили її чоловіка. А ще через рік в'язниця «світила» і їй. Юлія Володимирівна сиділа в СІЗО. Обом пред'являли звинувачення в контрабанді російського газу в Україну, а також приписували ухилення від сплати податків.

Але з часом суд визнав звинувачення Юлії Володимирівни необґрунтованими, тому її випустили. А незабаром звільнення отримав і чоловік. Усі кримінальні справи по ЄЕСУ були закриті.

З 2005-го підтримувала Віктора Ющенка. Вона виступає в підтримку «Помаранчевої революції», робить все для того, щоб бути її лідером. Поступово партія «БЮТ» зміцнює свої позиції. І в 2007 р. на дострокових виборах до ВР «газова принцеса» отримує пост прем'єр-міністра країни. Цю посаду вона займала до 2010 р. У складний економічний період, відзначають експерти, зробила багато чого для країни.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

У той же час фігурувала в газовому російсько-українському конфлікті. Їй не вдалося уникнути в'язниці. Юлію Володимирівну звинуватили у ведмежих послугах Росії, тому що газовий договір був підписаний із завищеною ціною. Її переговори з Володимиром Володимировичем впливають на рейтинг «залізної леді».

Потім сталося так, що в президентських виборах-2010 переміг Віктор Янукович. Вона програла супернику лише кілька відсотків голосів. З тих пір, як главою держави став Віктор Федорович, уряд Юлії Тимошенко виявилося в немилості.

Згодом і зовсім проти неї було порушено кілька кримінальних справ. І в 2011 р. її засудили: послідував арешт, вирок і термін позбавлення волі на 7 років. Крім цього, її зобов'язали відшкодувати державі 189 млн. доларів збитків.

Поки Юлія Тимошенко сидить у Качанівській колонії в Харкові, Україна реагує на це по-різному: є свої прихильники ув'язненої. І ті, хто підтримують політику нової української влади.

Згодом у інтерв'ю адвокат Юлії Володимирівни говорить про те, що вона дуже хвора. Але причиною тому стала не тільки тюремна камера, а отруєння підзахисної. Здоров'я заарештованої дуже сильно похитнулося. Їй поставили діагноз - міжхребцева грижа. З огляду на те, що хвороба сильно підкосила її, молода активна жінка опинилася в інвалідному візку.

Крім цього, ув´язнена голодувала. А коли до неї звернулися люди, які стояли на Майдані, припинила акцію протесту. «Залізна леді» вийде з камери після позбавлення влади Віктора Федоровича і кривавого побоїща.

У 2014 р., опинившись на волі, Юлією Володимирівною оволодіває бажання боротися за президентське крісло. Але переміг Петро Порошенко. Його блок займає лідируючі позиції. Цікаво, що ж буде в 2019 році? Які результати дадуть ці вибори?

Компромат і чутки

Поки найвищий рейтинг у шоумена Володимира Зеленського. Згідно з опитуванням соцгрупи «Рейтинг», який було проведено 1-7 березня 2019 р., у лідера передвиборної гонки 24,7% голосів опитаних. У екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко - друга позиція (18,3% голосів). За чинного президента Петра Порошенка будуть голосувати 16,8% респондентів.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Згідно фз декларацією за 2017 рік, у Юлії Володимирівни відсутня власність на нерухомість: немає ні будинку, ні квартири. А тільки величезний орендований особняк на 600 квадратів, де вона живе разом із чоловіком. Резиденція знаходиться в Козино Обухівського району. У іншому праві користування - невелика квартира в Дніпрі площею 59,4 кв. м.

Із цінностей задекларувала дві пари чоловічих наручних годинників та ювелірні вироби з перлами і камінням. Інша ювелірне багатство кандидата в президенти: підвіска з дорогоцінними каменями, намиста з перлами, дорогоцінні набори каблучок та сережок.

Обидва автомобілі належать чоловікові: «Mерседес-Бенц» GL-350 CDI, 2014 р.в. і ГАЗ 14, 1983 р.в. Чоловік - бенефіціар ТОВ «Геофорс», «Фармасепт», «Proekt A» і ще шести інших компаній.

Зарплата декларанта - 75 тис. 616 грн. Іноземний дохід чоловіка - 693 тис. 183 грн., 2 млн. 390 тис. 942 грн. і 119 тис. 875 грн. Грошовий капітал: на банківському рахунку кандидата в президенти 485 тис. 971 грн. У її чоловіка - 2 млн. 989 тис. 650 грн. Готівкою у Олександра Геннадійовича 163 тис. євро, 360 тис. грн. і 270 тис. доларів. У «залізної леді» - 318 тис. грн.

юлія тимошенко
юлія тимошенко

Із особистістю Юлії Володимирівни пов'язана ціла низка скандалів. Вона наполегливо рухалася до вершини влади. Продовжує проявляти завзятість і зараз. Ще в 2014 р. російські ЗМІ опублікували нібито підслухану телефонну розмову, вірніше, її фрагмент між двома людьми, ідентифікаційовані як Нестор Шуфрич і Юлія Тимошенко.

У ньому екс-прем'єр-міністр нецензурними словами заявляла колишньому регіоналу, що потрібно зі зброєю в руках йти проти «кацапів чортових разом із їхнім керівником. Висловлювання Нестора Шуфрича з приводу подій у Криму, які розгорталися на той момент, були категоричні - йти разом із сином та зброєю в руках захищати батьківщину.

Подальша заява «леді з косою» стосувалося того, що в разі керівництва нею всіма процесами, Росія не отримала б Крим. Насправді розмова з Нестором Шуфричем відбулася. Але вона носила дещо інший характер. І в ній не було цензурщіни. Як стверджує сама Юлія Тимошенко, розмову змонтували. Про те, що їхній діалог - підробка, заявляв і екс-регіонал.

За останні чотири роки Юлії Володимирівні неодноразово довелося зустрічатися з виборцями. Її виступ відбувся в Одесі, Києві, Донецьку та ін. містах країни. Сьогодні, незважаючи на її високий рейтинг у передвиборній гонці 2019, в соцмережах досить багато фотожаб на нашу героїню, є карикатури та всілякі пости, що висміюють її. У інтернеті - найрізноманітніші шаржі на жінку-політика: інтимні, забавні й смішні.

Фотографії

Юлія Тимошенко
Фото 1 из 4. Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко
Фото 2 из 4. Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко
Фото 3 из 4. Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко
Фото 4 из 4. Юлія Тимошенко

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації в її передплатниках було 2 млн. 180 тис. 383 людей. Подобається сторінка 2 млн. 176 тис. 231 людині.

Сторінка в Твіттері.

Інстаграм.

Персональний сайт.

Офіційний сайт, Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Контакти, телефон (громадська приймальня): Телефон: +3 (044) 527-70-69, 0 (800) -50-40-40, м. Київ, вул. Туровська, 13, 1-й поверх.