Знайомтеся ближче: Адрій Новак - один із 44 людей, що вирішив узяти участь у непростій «грі» - президентських виборах України. Офіційно зареєстрований кандидат йде у президенти від політичної партії «Патріот». Познайомтеся з його біографією. Дізнайтеся, що представляє собою його передвиборча програма? Який рейтинг кандидата? Чи знає він, як зупинити війну на Донбасі? І чому прийняв рішення балотуватися, сприйнявши це, як знак вище?
Біографія
Народився 24 січня 1973 року.
Знак Зодіаку: Водолій. За східним гороскопом: рік Чорного Водяного Бика.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Захоплення: література, читання. Він є автором книги «Як підняти українську економіку». Всього вийшло 5 видань.
У своїй книзі Андрій Яремович відобразив основні ідеї щодо того, як підняти рівень життя населення. Він пропонує запровадити модель формування конкурентноздатної економіки.
З його точки зору, трифункціональна економічна модель - високоефективний механізм. Політик неодноразово говорив про те, що Україна зараз - найбідніша країна в Європі. За його словами, наш період розвитку приблизно однаковий із Італією в період 60-х років (в ті часи це була одна з найбідніших країн Європи).
Між іншим, сьогодні в Україні найнижчий рівень зарплат. Навіть нижчий, ніж у Молдові. Андрій Новак говорить про те, що українські олігархи монополізували основні потоки. Член партії «Патріот» впевнений, що гривню можна зміцнити. Але глава країни та українські політики вибирають легші шляхи, роблячи акцент на девальвації, наповнюючи трохи бюджет і задовольняючи запити експортерів.
То як же обіцяє змінити життя українців на краще ще один кандидат на пост президента країни? Чому він всього за день до свого дня народження раптом зважився балотуватися? Який бюджет його передвиборчої кампанії?
Сім'я
Дитинство та юність пройшли в Коломиї Івано-Франківської області. Тут майбутній економіст народився та виріс. Батьки: батько Ярема Володимирович (1944 р.н.), економіст-педагог, директор коломийського коледжу «Право та бізнес», мати Софія Іванівна (1945 р.н..), викладач у музичному училищі.
Сімейний стан: одружений, дружина Ольга. Діти: син Андрій.
Освіта
1988-1992 рр. - після закінчення 8-ми класів Коломойської ЗОШ №1 вступив до місцевого технікуму механічної обробки деревини. Закінчив навчальний заклад із золотою медаллю.
1992-1997 рр. - протягом п'яти років навчався в столичному Європейському університеті.
Паралельно навчався в Університеті Західного Онтаріо (канадська бізнес-школа). Закінчив її в 20 років (1993 р). Брав участь в програмі «Вчися, працюючи».
1997-2001 рр. - протягом 4-х років навчався в аспірантурі Науково-дослідного фінансового інституту при Мінфінансів України.
2002 р. - захистив дисертацію кандидата економічних наук.
Кар'єра і бізнес
Свою трудову діяльність розпочав у період навчання в технікумі. Тут він отримав свій перший трудовий досвід, навчаючись і працюючи одночасно. А після закінчення технікуму в 1992 році знову поєднував роботу з навчанням. Працював техніком-конструктором на коломийському державному науково-виробничому підприємстві технічних засобів навчання.
Після здобуття вищої освіти буквально рік пропрацював торговим представником на АТЗТ «Стандарт-95». Потім був тісно пов'язаний із українським телебаченням. Протягом чотирьох років займав посаду комерційного агента ряду телепрограм всеукраїнських каналів: «Чорний кіт», «Бар» «Витівки», «Саме той».
У 25 років зайняв пост радника політпартії. На виборах до Верховної Ради України в 1998 році в його компетенцію входили питання роботи із засобами масової інформації та PR. Наступні чотири роки навчався в аспірантурі.
2002 р. - безпартійний кандидат у народні депутати України, самовисуванець. Протягом цього року займав посаду начальника фінуправління держпідприємства МО України «Укроборонпоставщик».
До 2003 р. - консультант при комітетах ВР, помічник нардепа.
З 2004 р. - начальник відділу зв'язків із громадськістю, компанія «Оболонь».
2005-2006 рр. - радник двох прем'єр-міністрів України.
2009 г. - обраний головою організаційного комітету економічного форуму Українського Світу.
2010 р. - голова Комітету економістів України.
2011 р. - проректор Європейського університету.
2012 р. - голова «Української партії». Через рік було оголошено про припинення його членства в ній.
2019 р. - політична партія «Патріот» висуває його кандидатом на виборах президента України.
Компромат і чутки
Декларація про доходи кандидата за 2017 рік свідчить про наявність у нього двох земельних наділів, які знаходяться під Києвом. У селі Таценки у нього невеликі земельні ділянки площею 614 і 608 кв. м. У цьому ж населеному пункті в його власності - недобудований будинок на 243 кв. м.
Від Центру енергозберігаючих технологій кандидат у президенти отримав за 2017 рік 38 тис. 400 грн. благодійної допомоги. А його дружина - 275 тис. 400 грн.
Банкам кандидат у президенти не довіряє. Гроші зберігає готівкою. Згідно з даними його декларації, у нього 930 тис. грн. Його дружина багатша. Жінка зберігає 18 тис. доларів та 63 тис. грн. готівкою.
У своїй передвиборчій програмі Андрій Новак обіцяє зробити багато: ліквідувати торгівлю з країною-агресором. Хоче, щоб українці змогли реалізуватися за кордоном та обіцяє створити з цією метою спеціальну програму.
У його планах - відновлення територіальної цілісності країни та модернізація ЗСУ, розвиток національної культурної індустрії. Політик хоче реформувати правоохоронні та силові відомства, прийняти закон про імпічмент президента. Планує забезпечувати наукові дослідження тощо.
У коментарях ЗМІ кандидат у президенти Андрій Яремович стверджує: якщо говорити про курс гривні та долара перед президентськими виборами, то вони будуть стабільними. За його словами, українська влада утримує курс, щоб не дратувати народ напередодні виборів. Після новорічно-різдвяних свят гривня та долар і зовсім почали дешевшати. У цей же період також спостерігалася тенденція зниження цін на паливо.
За даними відкритих джерел, політик говорить про своє рішення балотуватися наступне: «Хочеш - не хочеш, а треба йти в політику, тому що там все вирішується. Здавалося б, багато кандидатів - важкий вибір. Але насправді зараз у нас вибір дуже простий. За мною немає ніякого фінансового мішка. Ці гроші вирішують багато, але, на щастя, не всі. Я ставлю максимальну мету: зупинити війну на Донбасі в Україні. Я дійсно сумнівався, чи варто йти в президенти. Ці президентські вибори для мене - це етап до парламентських».
Цікаво, що пропрацювавши майже 20 років на рівні громадськості, він прийняв рішення балотуватися буквально за день до свого дня народження. Як виявилося, глава політичної партії «Патріот» зателефонував йому і запропонував висунути його кандидатуру на пост президента країни. До речі, з'їзд був призначений на 24 січня - дата його народження.
Сприйнявши це, як знак згори, Андрій Новак вирішив діяти. Він заявляє в інтерв'ю, що вирішив йти в політику, тому що в нього з'явилася можливість змінити щось в країні. Стверджує, що це перший його політичний свідомий крок.
Звертаючись до українців, політик говорить, що потрібно обирати між минулим та майбутнім: «Якщо ми хочемо, щоб майбутнє було таким же, то потрібно підтримувати кого-небудь із діючих політиків. Якщо ми хочемо іншого життя, тоді потрібно голосувати за тих, хто не має відношення сьогодні до політики».
Який бюджет передвиборної кампанії кандидата? Партія заплатила заставу в 2,5 млн. грн. Як кандидат він відкрив рахунок, який поступово наповнюється. З особистих коштів обіцяє виділити кілька тисяч гривень. Але конкретної суми не називає. І яким буде остаточний бюджет кампанії, поки не уточнює.
Вважає, що військовий конфлікт - не в Україні, а в Кремлі. І наша країна самостійно вирішити це питання не в змозі. Усі санкції у великій мірі зупиняють дії Росії. І якщо нагнітати санкціонний тиск, то це зможе призвести до позитивних змін, - упевнений політик.
Андрій Яремович каже: «Ми повинні працювати в унісон із нашими зарубіжними партнерами, щоб російські війська вийшли з України». За його словами, Міжнародне товариство повинно почути все це й усвідомити, що Кремль грає в гру, стверджуючи, що їх немає в Криму.
Вважає, що повернути Крим можна. Але тільки після того, як Україна стане такою ж, як Західна Німеччина: дуже розвиненою та багатою, щоб кримчани побачили це. І самі захотіли повернутися.
За даними відкритих джерел, рейтинг Андрія Новака, як кандидата в президенти, дуже низький, у них він не фігурує. Кандидат, напевно, прекрасно розуміє, що українські громадяни не оберуть його на виборах 2019.
Фотографії
Відео
Посилання
Фейсбук - на момент виходу публікації в його передплатниках було 10 тис. 175 осіб.
Персональний сайт, політична партія «Патріот». Контакти, адреса, телефони: 03150, м. Київ, вул. Антоновича, 157, +38 (044) 200-22-01. Електронна адреса: patriot-org@ukr.net