Біографія
Img desc = ""] 573939 [/ img]
Дмитро Лінько - один з найяскравіших українських молодих політиків. Професійний міжнародний революціонер, який брав участь в протестах в Єгипті, Туреччині і Україні. Колишній військовий і учасник АТО, який прославився махінаціями з декларацією і бійками з суддями та іншими депутатами
Дмитро Лінько народився 14 серпня 1987 року
Знак Зодіаку: Лев
Народився в рік Вогненного Кролика
Віросповідання: православний
Розмовляє українською, російською та англійською
Чи правда, що Лінько - протеже Ляшка? Скільки він навчався робити революції за кордоном і від куди у нього гроші га розкішне життя? - Ці та інші питання ми розглянемо в цій статті.
Сім'я
Дмитро Володимирович Лінько не поширюється з приводу свого особистого життя. Сімейний стан політика - під секретом. Депутат не розповідає, як проводить час поза роботою, даючи багато приводів для пліток.
З відкритих джерел відомо, що Лінько має мати Лінько Єву Василівну. Нинішній нардеп, біографія якого має багато темних плям, є уродженцем Кіровограда (Кропивницького). Однак, його знайомі по рідному місту з невідомих причин не хочуть ділиться інформацією про минуле знаменитого согорожаніна.
Освіта
Img desc = ""] 573936 [/ img]
Нардеп має вищу освіту. Дмитро Лінько, фото якого цікавить мільйони його потенційних виборців, закінчив звичайну кіровоградську школу, після чого перебрався до Києва. У 2008 році політик став випускником Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка.
Кар'єра і бізнес
Перша робота Дмитра Лінько була в провоохоронних органах. Нардеп є колишнім міліціонером, які служили ще за часів правління Віктора Януковича.
Згідно з офіційними даними, одночасно зі службою в МВС Лінько перебував у лавах православної націонал-анархічної партії під назвою Братство.
Життя і кар'єрний шлях Дмитра Лінько кардинально помінялися в 2014 році. Він називається учасником протестних акцій в ході «Революції гідності».
З початком російської агресії на Донбасі Дмитро Володимирович відправляється добровольцем в місця ескалації конфлікту. Депутат вступає в батальйон Азов і керує сформованою там п'ятої ротою.
Лінько є протеже Олега Ляшка - лідера Радикальної партії України і народного депутата. Відслуживши недовгий час в Азові, він переходить в Шахтарськ - підрозділ, пов'язаний з головним радикалом країни.
Після розформування Шахтарська міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим в жовтні 2014 року Лінько переходить в роту поліції Свята Марія. Бійці даного формування раніше входили до складу того ж Азова і Шахтарська.
Кардинально життя колишнього мільйонера і військового змінюється в жовтні 2014 року, коли він обирається до Верховної Ради України від Радикальної партії Олега Ляшка.
Особливою активністю в стінах парламенту Лінько не відзначився. Політик нібито займався розслідуванням розкрадань в рядах української армії в період з 2004 по 2017 роки. Крім того, він є членом Комітету Верховної Ради з питань транспорту.
Представник радикалів заявляє, що живе лише на зарплату народного депутата. Декларація Лінько має згадки про дохід в розмірі 243 тисяч гривень. Народний обранець нібито не має бізнесу або депозитних коштів. Однак, депутат декларував готівкові кошти в розмірі 210 тисяч гривень, 16 тисяч доларів і 2 тисяч євро.
Лінько заявляє, що живе в столиці в квартирі своєї матері, яку та нібито купила за 2,5 мільйона гривень ще у 2015 році. Крім того, Дмитро Володимирович має два авто марок Черрі і Тайота.
Компромат і чутки
Компромат на Лінько можна в достатку зустріти в Мережі, незважаючи на те, що він є досить не публічно особистістю. Декларація депутата викликає сумніву також як і джерела доходів депутата.
Так, Лінько заявляє, що живе в квартирі матері, купленої нею самостійно за 2,5 мільйона гривень. Однак, його родичка є простою пенсіонеркою, яка ні за яких умов не могла б заробити мільйони на придбання дорогої столичної нерухомості.
Крім того, Дмитро Володимирович явно брехав в декларації, вказуючи, що купив Тайота Камрі 2012 роки за 170 тисяч гривень, не зважаючи на те, що її ринкова вартість становить, як мінімум 365 тисяч.
Перший скандал за участю Лінько стався ще в далекому 2007 році. Тоді молодий націоналіст напав на лідера проросійської організації Единое Отечество Валерія Каурова.
Дмитро під час проросійського мітингу в Одесі напав на лідера акції і вилив йому на голову відро екстріментов.
Наступний інцидент в біографії Лінько стався вже в 2008 році, коли під час акції УПА його разом з товаришами затримали правоохоронці.
Знову в руки правоохоронців майбутній депутат потрапляє у 2010 році. Тоді Дмитро Володимирович разом з активістами патріотичної організації СІЧ організував акцію на честь вбитого активіста Максима Чайки, життя якого трагічно урвалося за рік до цього.
Під час правління Януковича на націоналістів обрушилися репресії, що змусило Лінько навіть виїхати на час до Індії, щоб уникнути можливого ув'язнення.
У 2011 році Дмитро несподівано опинився в Єгипті, де спалахнула Революція проти багаторічного режиму диктатури Хосні Мубарака. Що конкретно робив українець в Єгипті і як саме він допомагав місцевим жителям боротися за справедливість - не уточнюється.
У 2013 році Лінько виявляється в Туреччині. Тоді ліберально налаштовані турки влаштували акції протесту проти консервативного режиму Раджеп Ердогана, що призвело до численних постраждалих, а також виникнення політичної кризи в країні.
В кінці того ж року, Дмитро на правах міжнародного революціонера з досвідом приєднується до протестувальників на Евромайдані, а пізніше бере участь в подіях Революції Гідності.
Лінько очолив сотню імені Ісуса Христа, а також разом з побратимами брав участь в штурмі Адміністрації Президента та інших органів державної влади.
Скандальний депутат відзначився конфліктом з лідером російських комуністів Геннадієм Зюгановим. Так, в 2015 році Дмитро облив російського політика червоною фарбою під час акції на підтримку заарештованої тоді Надії Савченко.
Журнал скандалів політика поповнився конфліктом в Маріуполі. Лінько в компанії з іншими радикальними депутатами Ігора Мосійчука та Андрієм Лозовим були звинувачені у тиску на суд, загрозу насильством і хуліганстві.
Тоді політики увірвалися в будівлю місцевого Приморського суду і звинуватили суддів у продажності і навіть почали їх штовхати. Крім того, нардеп Мосійчук особисто погрожував слугам Феміди здерти з них шкіру.
У 2015 році трійця скандалістів увірвалася в Коцюбинська селищна рада, вимагаючи передати земельні ділянки демобілізувався бійцям української армії. Даний інцидент був багатьма кваліфікований як земельне рейдерство. Також прокуратура звинуватили групу народних обранців в нанесенні побоїв голові селищної ради.
У 2017 році Лінько пішов далі і навіть плюнув в обличчя судді Оболонського суду Києва. Нардепу не сподобалося позиція Феміди стосовно справи про викрадення авто.
У тому ж році Дмитро Володимирович Лінько остаточно прославився на всю країну, звинувативши головного редактора Страни.юа в шантажі. Журналіст нібито вимагав від політика 20 тисяч доларів винагороди за відмову публікувати матеріал, що його ганбить.
Сам Гужва заявив, що Лінько особисто пропонував йому гроші за те, щоб матеріал залишився в столі, а після сам звинуватив його в здирстві. Редактор був заарештований, проте після випущений під заставу. На даний момент Ігор Гужва перебуває в Австрії, де отримав політичний притулок.
Список скандальних витівок Лінько поповнився в 2018 році, коли він побився з колишнім однопартійцем Лінько в ефірі одного з телеканалів. Нардепи звинувачували один одного в продажності, а сам Дмитро навіть вийшов з конфлікту з розбитим носом. Пізніше політики розійшлися, а сам Лінько відмовився писати заяву в поліцію на який побив його колегу. Фото і відео скандального інциденту тоді розбурхали мережу і насмішили багатьох українців.
У тому ж році авто нардепа потрапило в аварію. Мерседес з нардепом врізався в прибудову на території села Івангород, що знаходиться в Кіровоградській області. Водій нардепа не впорався з керуванням і вступив в зіткнення з вантажівкою, що привело до аварії і отримання травми в обох чоловіків.
Фотографії
Відео
https://www.youtube.com/watch?v=fJQVsjUfzNs