Біографія

Васильчук Вадим Васильович народився 6 листопада 1982 року в місті Київ. Є громадянином України. Відомо, що Васильчук протягом останніх п'яти років проживає у Києві. Варто відзначити, що Вадим отримав вищу освіту і є фізичною особою – підприємцем.

У політичному житті України також бере участь, є безпартійним і на сьогоднішній день живе у Києві. Що дуже важливо, так це те, що він не має судимостей. Під час політичних виборів у Верховну Раду України в 2019 році балотувався від політичної партії «Голос».

До цього часу також не балотувався один раз у виборах. Почалася його політична діяльність у 2012 році, коли він балотувався по мажоритке до Верховної Ради сьомого скликання. Перша проба була як самовисування.

Далі брав участь у 2014 році у виборах у Верховну Раду від ДемАльянс. У 2015 році балотувався по мажоритарці в Київський міської ради 8-го скликання від партії «Самодопомога». Саме в цей третій раз йому пощастило, і він увійшов до числа обраних депутатів. На сьогоднішній день він перебуває у фракції Київської міської ради об'єднання «Самодопомога» і на момент його обрання йому було 36 років.

Сім'я

Васильчук Вадим Васильович народився 6 листопада 1982 року в місті Київ. Є громадянином України. В останні п'ять років живе в Україні.

Багато вчився, здобув освіту історика і книгознавця. Ще зі студентської часу почав вести активну соціальну деятельсть, після чого перейшов в політику.

Освіта

Васильчук Вадим Васильович народився в місті Києві, у 1990 році поступив в школу. При цьому батьки відразу визначили його не в звичайну школу, а в спеціалізовану школу 1-3 ступенів №98 з поглибленим вивченням англійської мови. Закінчив цю школу в 1998 році з успіхом.

Після закінчення навчання у школі Вадим вступив в 1999 році в Києво-Могилянський колегіум. Закінчив своє навчання в колегіумі у 2000 році. Після цього вчення Вадима продовжилося в 2002 році в Київському національному університеті культури і мистецтв. Тут вибір його впав на спеціальність " книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія. Закінчив він навчання в університеті в 2004 році.

Далі в 2004 році Васильчук вступив в Національний університет «Києво-Могилянської академії. Навчання проходило шість років, а в 2010 році він отримав диплом магістра за спеціальністю історія.

Кар'єра і бізнес

Громадянська діяльність Васильчук Вадима почалася ще в часи студентства. Саме в 2005 – 2007 роках він брав активну участь і був членом студентського колегіуму Наука – це був виборчий орган студентського комітету.

У 2006 – 2007 роках Вадим продовжує свою активну громадську діяльність і стає главою школи традиційного козацтва бойового мистецтва «Спас». У 2008 році він був помічений в активній участі акції «Живий ланцюг Соборності». Ця акція відома не тільки в Києві, але й у всій Україні та в усьому світі. Вадим виступав у якості ініціатора і організатора, що підтверджує його активну участь.

У 2010 році Васильчук стає заступником декана з виховної роботи Нуака. Саме після цієї посади Вадим переходить у політику і стає повноцінним політичним діячем.

Крім соціальної діяльності Васильчук паралельно займався і організаторською діяльністю одного з кандидата в депутати до Верховної Ради України. Після цього через два роки на наступні вибори він зайнявся вже Майданом. Тут він був комендантом штабу під Будинком профспілок України. Саме тут були учасники помаранчевої революції.

Після закінчення помаранчевої революції Вадим став активно продовжувати свою діяльність і вже в 2006 році він стає помічником народного депутата Верховної Ради України. Саме Лижичко Руслана Степанівна покликала його бути своїм помічником, і саме їй він активно допомагав під час виборів.

Васильчук Вадим Васильович також був помічений в активній діяльності проти Росії та її політики. У тому числі він виступав противником базування російського флоту в Україні. Він завжди виступав за українізацію, тому брав активну участь у багатьох подібних акціях. Наприклад, у 2012 році проходив Мовний майдан біля Верховної Ради, де Вадим брав участь. В цей же час він стає кандидатом у Верховну Раду України.

Також Вадим багатьом відомий як противник політики Януковича. Ще з 2013 року, він виступає в різних заходах проти нього. Він виступав комендантом містечка, який був організований біля Генеральної прокуратури Києві, і був спрямований на захист незаконно затриманих громадян України. Також був одним з комендантом Євро майдану.

Так як за своєю освітою Васильчук Вадим є істориком і книговедом, то в 2014 він став радником міністра з науки. Також він продовжує бути кандидатом в депутати Київської міської ради, а також до Верховної Ради України.

Цілеспрямованість Вадима в політиці дала результати вже в 2015 році, коли він пройшов по мажоритарці в якості члена партії «Самодопомога». Сьогодні ця партія більше не існує, вона була розпущена, а її залишилися 17 учасників перейшли в групу Київська команда.

Компромат і чутки

Васильчуг не пропустив останні вибори у Верховну Раду в 2019 році і брав участь в них від партії Голос. Під час своєї діяльності Вадим звертався до різних політиків, щоб з'ясувати соціальні питання для громадян Києві.

Так, наприклад, у 2017 році він звертався до мера Києва Віталія Кличка і вимагав, щоб той оприлюднив проект будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. На той момент це будівництво повністю було забуто, і ніхто його не контролював.

В 2018 році Вадима було вигнано з партії Самопоміч, так як він і деякі його соратники завдали значної шкоди репутації партії. Він підтримав незаконну роздачу землі родичами колегам Романа Марченка.

Фотографії

Відео

Посилання