Козак Володимир Васильович - член партії «Слуга народу», який пройшов до парламенту України і тим самим заслужив увагу багатьох журналістів. Крім відносини Владііміра до партії Слуга народу багато говорять про його родинні зв'язки з Кернесом.

Біографія

Володимир Васильович Козак народився 9 червня 0984 року в селі Романківці, що знаходиться в Чернігівській області. Далі закінчив Київський національний університет і отримав диплом бакалавра. На цьому він не зупинився, а продовжив своє навчання в Національній академії державного управління при Президентові України.
Саме друге навчання і стало вирішальним, коли Володимир вирішив стати молодим політиком. У біографії багато прогалин і моментів, які до сих пір нікому з журналістів не відомі. Саме тому цей герой партії Слуга народу все також залишається цікавим для багатьох новинних і політичних видань.

Сім'я

Козак отримав великий інтерес у журналістів в першу чергу за рахунок своїх родинних зв'язків, адже багато хто говорить про його спорідненість з Геннадієм Кернесом. Насправді його батько Василь є головою Сокирянської районної ради Черкаської області.


Батько Володимира Василь відомий тим, що свого часу був членом партії Регіонів. Також Василь відомий і своїми скандальними історіями. Разом з тим саме батько спочатку балотувався на парламентських виборах до Верховної Ради від Аграрної партії України, але в останній момент зняв свою кандидатуру. Також він відомий і своїми проросійськими поглядами.


Його син Володимир став членом партії Слуга народу дев'ятого скликання і вже в липні 2019 року одержав звання Депутата Верховної Ради. Чернігів може пишатися тим, що має свого представника у Верховній Раді.


Батько Володимира Василь Іванович народився 9 серпня 1959 року в місті Пологи Запорізької області в Україні. Всім відома його діяльність в партії Регіонів. Закінчував Днепропетроськ інститут інженерів транспорту на спеціальності експлуатація залізничного транспорту.


Також батько усім відомий як Міністр інфраструктури України, який часто потрапляв в плітки з приводу хабарів. У 2006 році Василь був призначений депутатом Верховної Ради від партії Регіонів.

Освіта

Володимир, член партії Слуга народу навчався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті юриспруденції. Ступінь бакалавра Козак не визнавав, тому вирішив закінчувати університет на магістра. По закінченню Козак отримав ступінь магістра права.


Крім освіти юриста Козак має ще й другу за фахом «державне управління», що відкрило йому дорогу в політику України. Друге освіту він здобув у Національній академії державного управління при Президентові України. Його спеціальність мала назву «Державне управління - управління суспільними процесами».

Кар'єра і бізнес

Володимир не втрачав час, з самого початку почав працювати. Спочатку він почав свою трудову діяльність в корпорації «Сварог Вест Груп», де пропрацював юридичним консультантом. Після цього обіймав посаду директора ТОВ «Буковинський сад». У багатьох місцях його роботи про нього відгукуються позитивно.


Також Козак відомий і своєю підприємницькою діяльністю. Він був експертом з питань експорту та залучення інвестицій. Саме освіту передбачає діяльність в політичній діяльності країни. Спочатку він був безпартійним, після чого вирішив ступити в партію Слуга народу.
Брав участь в парламентських виборах від партії Слуги в 2019 році, був у списку під номером 68. Після виборів, коли партія пройшла і отримала 73 відсотки голосів, Козак став народним депутатом. Офіційно звання народного депутата він отримав 21 липня 2019 року.


Кар'єра Володимира Козака розвивається досить стрімко, після передачі йому відомого великого підприємства соків та інших продуктів і отримання звання депутата Верховної Ради, їм поцікавилися багато журналістів і інші відомі політики та інші діячі.

Компромат і чутки

Компромат і досьє Козака не надто різноманітно і на сьогоднішній день він відомий тільки зв'язками з Кернесом. Під час виборчої компанії, коли Козак балотувався до Верховної Ради України, журналістам стало відомо, що Володимир має якесь відношення до сім'ї Кернеса. Геннадій Кернес всім відомий як мера Харкова.


Через деякий час з'ясувалося, що Козак - це рідний брат невістки Геннадія. Дочка Геннадія ще в 2015 році вийшла заміж за сина Кернеса. Це не єдиний його син, він є середнім нащадком Геннадія, і звуть його Данила.


Багато журналістів помітили і той факт, що дві сім'ї пов'язують не тільки родинні стосунки в рамках домашньої обстановки. У 2018 році Володимир став власником однієї великої компанії, яка виробляє соки та інші продукти харчування.


Після розслідування з'ясувалося, що цю компанію Козак отримав від свого родича, а саме від Данила - середнього сина Кернеса. Одні кажуть, що це якийсь калим за наречену, інші ж припускають, що це тактика ведення спільного бізнесу.


До теперішнього часу ніхто так і не знає, за що саме Володимир був зарахований в що проходить в парламент список від Слуги народу, можливо, доля для нього прихильною або не тільки.
За багатьох негативних моментів своєї діяльності відомий і Василь Козак, який є батьком Володимира. Він нерідко потрапляв в скандальні розбірки, які велися за участю глави Сокирянської районної ради.


Спочатку саме батько Василь Козак планував висувати свою кандидатуру на парламентських виборах. Робити це він хотів від Аграрної партії. В останній момент щось змінилося, і його кандидатура була знята.
З відкритих джерел про діяльність і бізнесі Володимира Кернеса відомо мало інформації, тому журналістам доводилося вишукувати будь-яку інформацію про нього і його діяльності, щоб надати хоч якусь інформацію про це члені партії Слуги народу.


Ще до виборів до Верховної Ради багато виборців вважали, що Володимир Зеленський і його партія Слуга народу безпосередньо пов'язана з Коломойським. Говорили, що саме під його впливом здійснюється вся діяльність цієї партії і їх членів.


Багато видань писали про те, що саме Коломойський створив «партію мерів» в яку входить Кернес, а також Труханів. Кернес, з яким також пов'язують Козака відомий також і своїми посадами - це член виконкому Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, а також Голова Харківської міської Федерації фігурного катання.


Кернес має і почесні нагороди і звання - це орден за Заслуги, орден Слава вірність батьківщині, медаль 60 років Курської битви, медаль За активну участь у ветеранському русі, грамоти, відзнаки та багато інших пам'ятні нагороди.

Фотографії

Відео

Посилання

Фейсбук