Поліція розшукує співробітника Центру з контролю і профілактики захворювань в Атланті Тімоті Каннінгема, який вивчав смертельно небезпечні віруси Ебола і Зіка. Вчений зник за дивних обставинах.

В останній раз Тімоті Каннінгема бачили на роботі 12 лютого, звідки він пішов, пославшись на погане самопочуття. З тих пір про нього нічого не відомо, повідомляє NBC News.

Коли Тімоті перестав відповідати на дзвінки, його батьки виїхали з Меріленда в Атланту. У квартирі сина вони виявили його мобільний, гаманець, ключі і пса Бо. На місці був також і автомобіль вченого.

"Тім ніколи не залишав Бо без нагляду", - сказав стурбований батько.

35-річний Тімоті Каннінгем отримав магістерську і докторську ступені в Гарварді, після чого почав працювати у відділенні ЦКЗ Атланти. Він був офіцером епідеміологічної розвідки. На сайті організації зазначено, що за свою кар'єру його "відправляли" в точки, де вирували віруси Зіка і Ебола.

Друзі та рідні вченого впевнені, що в цій справі щось не так. Вони в один голос твердять, що перед зникненням Тімоті поводився дивно.

Популярні новини зараз
Де купити живу ялинку у Києві? Українці дізналися, коли розпочнуться новорічні ярмарки з лісовими красунями Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту
Показати ще

Зокрема, відомо, що перед зникненням він дивно спілкувався з родиною. За три дні до цього близькі Каннінгема отримували від нього "тривожні СМС". Про це розповів батько вченого Террелл Каннінгем, не уточнивши, проте, що конкретно було в повідомленнях.

27-річна сестра зниклого Тіара Каннінгем була останньою з родичів, хто розмовляв з ним перед зникненням. За її словами, вони спілкувалися практично щодня. 12 лютого, перед роботою, Тімоті зателефонував сестрі і розмовляв "ніби сам не свій". Спілкування він закінчив звичної фразою: "Люблю тебе, зв'яжемося пізніше".

Після цього Тіара написала братові кілька повідомлень, але той не відповів.

Батько Тімоті Каннінгема теж зазначив, що його остання розмова з сином була дивною через тон і "не цілком нормальне спілкування".

Поліція Атланти розпочала пошуки Каннінгема, але за два тижні не просунулася в цьому. Американця шукають за допомогою пошукових груп, листівок і закликів у соціальних мережах. До пошуків приєдналися випускники університету, який закінчив Тімоті. Поліцейські перевірили будинок співробітника ЦКЗ, але не знайшли ніяких зачіпок, що вказують на викрадення.

Друзі Каннінгема оголосили винагороду в 20 тисяч доларів за інформацію про нього.Теорії і фейки

За два тижні, які пройшли після зникнення Каннінгема, Центр обмежився лише заявою, що "всі думки" співробітників організації зараз з друзями і сім'єю зниклого. Ні Центр, ні родичі, ні ЗМІ не пов'язували подію з роботою над небезпечними вірусами.

Однак зникнення Каннінгема вже стало темою для фейковий новин. 22 лютого сатиричний сайт YourNewsWire заявив, що 35-річний американець на умовах анонімності розповів їм про смертельно небезпечний препарат, який маскують під щеплення від грипу. Каннінгем нібито боявся за своє життя і просив видання підроблених новин все розкрити, якщо з ним щось трапиться.

В соцмережах також почали вибудовувати різні теорії:


"Благання? Серйозно? Він - доктор в ЦКЗ, захворів, а потім зник. Це не дуже хороші новини. Чим саме Каннінгем займався в ЦКЗ?"


"Це страшна робота для того, щоб захворіти. Сподіваюся, з ним все в порядку"


"Звучить серйозно. ЦКЗ повинні дати відповіді. Головне: чим він міг заразитися?"


"Окей, ось як все почнеться"