У п'ятницю, 31 серпня, прогримів вибух у ресторані "Сепар", який знаходиться в Донецьк. Про це повідомляє інформаційне агенство так званої "ДНР".

На місце прибули численні машини екстрених служб, в тому числі поліція і швидка допомога. Територія навколо ресторану оточена. На даний момент відомо про одного постраждалого, якого відвезли у госпіталь.

Як повідомляється, вибух прогримів біля ресторану на бульварі Пушкіна, всього в декількох сотнях метрів від резиденції глави самопроголошеної "ДНР" Олександра Захарченко.

Кроме того, сообщается, что во время взрыва главарь "ДНР" был серьезно ранен во время взрыва.

Раніше повідомлялося, що ватажок так званої донецької "народної республіки" Олександр Захарченко, в чиїх здібностях ми не сумніваємося від слова "зовсім", в черговий раз довів, що інтелектуальна сила - головна його зброя. В цей раз донецький бойовик зганьбився в ефірі російської пропагандистської передачі, вийшовши на зв'язок зі студією за допомогою відео.

Ну, що сказати, Президенту України Петру Порошенку поставили дивакуватий "ультиматум", якщо це можна так назвати.

Так, в ефірі передачі з головним кремлівським пропагандистом Володимиром Соловйовим Захарченко спробував максимально стисло та зі змістом пояснити, як він оцінює перспективу сісти з українським президентом за стіл переговорів. Але щось як завжди пішло не так. Коротко вийшло, а от зі змістом біда.

"Віч-на-віч — це навряд чи, швидше за все, злякається. А ось сісти за стіл переговорів — або сяде, або не сяде. Але якщо вже не буде сідати, то він вже ні за який інший стіл сісти просто не зможе", — озвучив Захарченко свій дивний посил. До речі, в ефірі всі дружно зробили вигляд, що вловили жарт.

Нагадаємо, жителі так званої ЛНР з жахом виявили, що сусідня і нібито дружня "держава" ДНР ввела їм мито.

Як повідомляв Знай.ua, Москва посеред Маріуполя: генделик з "русским міром" роздратував українців.

Також Знай.ua писав, пекло для своїх і чужих: окупанти мінують позиції з обох сторін.