Київські вулиці не перестають дивувати. Так, одна заповзятлива дівчина знайшла ефектний спосіб привернути увагу особин протилежної статі. Як розповів в ФБ очевидець цього "ритуалу" Андрій Дроздов жінка просто на просто показувала спідню білизну перехожим перед однєю з київських шкіл. Справа була на житловому масиві Виноградар.

Та сама школа

Жінка не придумала нічого кращого, ніж зняти пальто і «порадувати» навколишніх своєю спідньою білизною. Добре, що цього разу їй підвернулась доросла адекватна людина, а от що було, якщо б на його місці опиниласб дитина, навіть страшно уявити. Тут наслідки могли б бути непередбачуваними: від сильного переляку до серйозної моральної травми на все життя.

"Ми повернулися, вона почала розстібати курточку, потім піднімати плаття. Тут я зрозумів , що щось не так і попросив сина відвернутися", - розповів сам очевидець ситуації Андрій Дроздов.

Опис ситуації очевидцем

Даний інцидент, як розповів киянин, стався вранці, коли він вів дитину в спеціалізовану школу №193 з поглибленим вивченням української мови та літератури за адресою вул. Світлицького, 22. За словами Андрія, їм з сином назустріч йшла нічим, на перший погляд, непримітна жінка, яка раптово їх окликнула. Добре, що батько вчасно встиг закрити очі дитині, так як вже через мить жінка, скинувши одяг, продемонструвала нижню білизну. "Я покрутив пальцем біля скроні, і ми пішли далі. Головне, що на ній була обручка", - додав Дроздов.

Нагадаємо,  напхана вибухівкою іномарка влаштувала гонки з копами: загинули невинні

Як повідомляв портал Знай.ua, трагедія в Києві: ліфт мало не став могилою для вагітної дівчини

Також Знай.ua писав про те, що смертельна хвороба повернулася в Україну: вбиває миттєво

«Пятница-развратница» выглядит именно так. Киев, ул О.Телиги

Geplaatst door Киев Оперативный op Vrijdag 21 september 2018