Трагічний інцидент стався в горах. Позашляховик, в якому люди підкоряли гору, зірвався з гори і кілька разів перекинувся під час ралі в російському Геленджику.

Варто відзначити, що під час катання на автомобілі високої прохідності по гірській місцевості, автомобіль не втримався і зірвався з гори. Інцидент зафіксували на відео очевидці трагічної події.

У машині перебувало двоє людей – Михайло Чайковський і Олександр Єрижинський. Примітно, що обидва чоловіки - чемпіони Ростовської області з трофі-ралі. Один з них загинув під час трагічного падіння позашляховика. Внаслідок падіння автомобіля водій і пасажир отримали травми не сумісні з життям. За життя другого зараз борються лікарі.

Останнє відео з’явилось із екіпажем №49. А вже наступного дня їх машина втратить зчеплення з дорогою при підйомі в гору і зірветься вниз…

Популярні новини зараз

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Показати ще

На жаль, під час катання на автомобілі високої прохідності по гірській місцевості не врятувало від трагічного випадку, автомобіль зірвався з гори.

Нагадаємо, у Карпатах машина з людьми зірвалася з гори: є постраждалі. В українських горах під час трофі-рейду позашляховик з екіпажем зірвався з гори. Інцидент стався в селі Карпатське Турківського району Львівської області.