Прямо зараз у будівлі Київського районного суду Одеси шукають бомбу.

З будівлі евакуювали людей. На місці працюють вибухотехніки, правоохоронці і кінологи з собаками, також чергує карета швидкої допомоги.

Як передає прес-служба ГУНП, анонімне повідомлення про мінування надійшло на спецлінію «102» в 11:27.

Доповнено

Популярні новини зараз
ТЦК тягне всіх підряд: мобілізація вийшла з-під контролю В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати
Показати ще

Поліція також перевіряє повідомлення про замінування Приморського районного суду, що на вулиці Балківській.

Нагадаємо, що в Києві з усіх будівель гіпермаркетів "Ашан" і супермаркетів " АТБ " евакуюють людей. Повідомлення про замінування підняло на ноги рятувальників, медиків та правоохоронців.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Кривому Розі замінували будинок батьків Зеленського, і ще 15 об'єктів.

Також Знай.uа писав, журналіст Знай.uа з місця події повідомив, що надійшло повідомлення замінування будівлі Верховної Ради, будівлю оточили силовики. Про загрозу повідомили охоронці парламенту, правоохоронці перевіряють інформацію.