Дорожньо-транспортна пригода на трасі "Київ-Одеса": іномарка налетіла на відбійник, розбившись вщент.

Про це повідомляє служба новин ТСН. За кермом автомобіля була жінка. Вона врізалася у відбійник на високій швидкості. В результаті троє пасажирів отримали тілесні ушкодження. Згодом вони були госпіталізовані.

Хлопчик, який перебував в авто, 2007 року народження, загинув на місці ДТП. Водій відбулася легкими травмами, і не стала лягати в лікарню.

Популярні новини зараз
Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Показати ще

Причини аварії на даний час уточнює поліція.

З початку року ситуація на трасі "Київ - Одеса" залишається напруженою: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" кривава ДТП сталася в п'ятницю 13 квітня в Росії. Це сталося неподалік від Череповця у Вологодській області. Вантажівка врізалася в мікроавтобус, що перевозив пасажирів.

Російські ЗМІ повідомляють про тринадцяти жертви цієї катастрофи, включаючи водія мікроавтобуса. За наявною у слідства попередніми даними, винен у цій аварії став водій вантажівки. До такого висновку прийшла поліція, коли переглянула записи відеореєстраторів зіткнулися транспортних засобів.

Родичів загиблих розмістили у місцевому санаторії, надали їм психологічну допомогу.