Глава ОС Наєв пояснив, що за гроші йому "капнули" з Криму

поділитись
На початку 2018 року він отримав "грошовий подарунок" від Максима Івановича Наєва в 140 тисяч гривень

Генерал-лейтенант Сергій Наєв, командувач Об'єднаних сил, пояснив, що отримав кошти від брата, який живе в анексованому Криму, у спадок.

Цю інформацію він повідомив в інтерв'ю "Укрінформу", оприлюдненому 20 березня.

За словами Наєва, його батьки і молодший брат залишались в Криму з 1995 року.

"Ще перед війною, у 2012 році, за часів мирної України, батьки запропонували нам із братом заповісти квартиру. У жовтні 2013 року мій батько помер. Ми з братом прийняли спільне рішення щодо заповіту, за яким із часом він має мені виплатити половину вартості квартири. Жодних угод я з ним не укладав, адже це – родинні справи", – говорить генерал-лейтенант.

"Згодом, у 2016 та у 2017 роках він передав мені дві суми, в еквіваленті – по п'ять тисяч американських доларів. Тобто, ці кошти, де факто, не є "дарунком", – заявив Наєв.

Він відмітив, що "як законослухняний громадянин, вказав ці кошти в електронній декларації".

Командувач Об'єднаних сил пояснив, як підтримує стосунки з рідними:

"Інколи я дзвоню туди, в Крим, щоб, наприклад, поздоровити зі святами, і ці дзвінки ні для кого не є таємницею. Що стосується дій брата на окупованій території – він доросла людина, і за його вчинки я відповідати не можу", – говорить генерал-лейтенант.

Сергій Наєв переконаний, що Крим скоро знову стане частиною України.

"Вважаю, що він, як і мільйони громадян, які залишилися в тимчасово окупованому Криму, є громадянином України. Переконаний, що згодом, завдяки спільним зусиллям нашого народу, Крим повернеться, і він буде українським", – упевнено підсумував Наєв.

На запитання, чи допускає Наєв можливість шантажу з боку російської влади проти нього та його родини, керівник ОС сказав:

"Я прийняв присягу на вірність українському народу, і в мене немає жодних застережень. Я виконаю ті завдання, які поставлені переді мною народом України, верховним головнокомандувачем. Проживання членів моєї родини в Криму мене не обтяжує і не зв'язує жодним чином" - завершив він.

На початку 2018 року він отримав "грошовий подарунок" від Максима Івановича Наєва в 140 тисяч гривень.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в четверг, 16 марта президент Украины Петр Порошенко во время визита на Донбасс объявил о назначении командующего Объединенных сил. Им стал генерал-лейтенант Сергей Иванович Наев. Что известно о новоизбранном главе Объединенных сил?

Автор матеріалу: 
Женя Степко
Теги: 
сергей наєв, крим, гроші
Інцидент з нетверезим пілотом вертольота стався в Чернігівській області
0
0
02:06 15.07.2018
Окупаційна влада півострова Крим відпустили політв'язня Рамазанова з СІЗО
0
0
00:35 15.07.2018
Правоохоронці після першого ДТП не працювали з чиновником і не фіксували факту алкогольного сп'яніння
0
0
22:29 14.07.2018
Так закінчилися нічні "покатушки"
0
0
22:19 14.07.2018