В окупованому Криму, а також у двох сепаратистських регіонах Грузії - Абхазії та Південній Осетії, збройні сили Російської Федерації розпочали широкомасштабні навчання. До навчань залучені близько восьми тисяч військовослужбовців, а також ракетні установки, артилерійські системи та інші види зброї.

19 березня, одразу після голосування на президентських виборах у Росії, за підсумками якого президент Росії Володимир Путін забезпечив собі новий шестирічний термін на посаді, розпочалися навчання.

З березня 2014 року, після окупації Криму, Росія провела багато спільних навчань разом з військами Південного військового округу.

В Абхазії та Південній Осетії - частинах міжнародно визнаної території Грузії, які Москва визнала незалежними державами після п’ятиденної війни проти Тбілісі в 2008 році, російські сили також підтримують присутність.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у районі населеного пункту Береза (Білорусь) нещодавно зафіксували підозрілі безпілотники. Офіційно присутність дронів пояснюють військовими навчаннями, які проводяться на території.

Популярні новини зараз
Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська Навесні пенсії українців перерахують: на скільки можуть збільшитись виплати За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
Показати ще

Але на деякі суперечливі обставини звернув увагу журналіст Юрій Колесников: "Солдати без розпізнавальних знаків, номери техніки зафарбовані, в ефірі - тиша. Місцевих жителів не випускають з населених пунктів ", - повідомив він.

Також портал повідомляв про те, що головнокомандувач силами Північноатлантичного альянсу в Європі Кертіс Скапаротти розповів, що США і НАТО зобов'язані зробити більше, щоб уберегти Балкани від дестабілізації.

Із збільшенням прихованого і неприхованого тиску з боку Російської Федерації зустрілися Балкани. Про це повідомив головний командуючий силами Нато в Європі американський генерал Кертіс Скапаротти під час виступу у комітеті Сенату США з озброєння.

Крім того, нагадаємо, що дев'ять російських бомбардувальників нещодавно були задіяні в операції з приводу відпрацювання нанесення ударів по Норвегії навесні минулого року.

"Менше року тому, 24 березня, російські бомбардувальники проводили тактичні польоти в напрямку до споруд ВРС в Варді. Вони відпрацьовували наступальні дії, після чого повернулися на бази на Кольському півострові", - повідомив керівник військової розвідувальної служби (ВРС) Норвегії Мортен Хага Лунді.