У крові Олени Зайцевої, яка перебувала за кермом автомобіля, який насмерть збив шістьох людей у центрі Харкова, виявили речовини з кодеїном.

Про це заявив начальник Слідчого управління ГУ НП в Харківській області Сергій Чиж.

Відомо, що кодеїн у високих дозах, як і інші опіати, може викликати ейфорію.

"Щодо учасників аварії проведені психіатрична, наркологічна та хімічно-токсикологічні експертизи. Згідно з висновками досліджень, в організмі водія автомобіля Lexus виявлені речовини, які містять кодеїн. Зараз на стадії завершення перебувають 14 цитологічних експертиз за біологічними і цитологічними речовинами, вилучених з автомобілів", - заявив він.

Також чоловік додав, що вже призначено автотехнічну експертизу, проведення якої доручено експертам ХНДІСЕ ім. Бокаріуса. Експерти планують закінчити їх до 10 грудня цього року.

Нагадаємо, 25-річну Ганну Комар вже найближчим часом випишуть з лікарні. Дівчину залишили в лікарні, щоб повністю залікувати всі рани м'яких тканин після ДТП у Харкові.

Крім того, в окупованому Росією Криму місцеві жителі спостерігають дивні явища - мис Плака оповило щільним туманом пара через різьке потепління. Фото опублікували у соціальних мережах.

Дивіться сюжет про ДТП

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", головна ялинка країни потрапила в чергову ДТП.