4 квітня 27-річна телеведуча Айзат Абдисамат опинилася в смертельній пастці, після того як дефективний ліфт затиснув її ногу і поїхав нагору. Трагедія сталася на очах у трирічної дочки, яку Айзат впустила в ліфт першої, повідомляє Mirror.

Айзат поверталася з прогулянки зі своєю маленькою дочкою. Викликавши ліфт, дівчина впустила в нього свою маленьку дочку, а потім спробувала увійти сама, але двері закрилися і кабіна почала рух вгору.

Протягнувши Айзат через один поверх, ліфт зупинився, але жінка виявилася затиснута в шахті. Її тіло виявили сусіди і чоловік Кайиржан, який витягнув загиблу з ліфта ще до приїзду рятувальників.

Відразу після смерті телеведучої ряд місцевих ЗМІ повідомив, що несправний ліфт відірвав дівчині ногу і та померла від крововтрати.

Але цю інформацію спростував чоловік: він стверджує, що смерть Айзат настала через розрив внутрішніх органів внаслідок здавлювання, і ніяких зовнішніх ушкоджень на її тілі не було.

Повідомляється, що сусіди Азайт неодноразово скаржилися на жахливий ліфт. Останній раз його відремонтували в кінці березня — за п'ять днів до трагедії.

Зараз за фактом смерті телеведучої порушено кримінальну справу, призначено низку перевірок та експертиз. Хто понесе відповідальність за загибель молодої мами, поки невідомо.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", 2 березня на території окупованого Сімферополя в одному з житлових багатоповерхових будинків обірвався ліфт. В результаті падіння загинули жінка та її шестимісячна дитина. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на місцеве так зване "Міністерство охорони здоров'я".