Ім'ям відомого українського актора, сценариста і режисера Івана Миколайчука була названа вулиця в Києві, а на п'ятому будинку, де він жив, розміщувалася меморіальна дошка. Тепер її там немає.

Про це повідомляє видання "Слово i Діло". Першим розповів про зникнення Сергій Тимбрач, керівник Національної спілки кінематографістів України. «Черговий акт вандалізму в Києві меморіальна дошка акторові, режисерові, сценаристові Миколайчуку зникла зі стіни будинку. Всі необхідні заяви в правоохоронні органи, а Національна спілка кінематографістів навіть звернувся до керівництва МВС з проханням зробити все, щоб злочинці були знайдені», - бідкається Сергій.

Спогади про великого українського актора Івана Миколайчука: відео

Тымбрач також не впевнений в тому, що викрадену меморіальну дошку вдасться розшукати і повернути на місце. Тому він пропонує виготовити нову, але не з кольорового та чорного металу, а з матеріалів, що користуються меншим попитом на ринку.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" на вулиці Миколайчука в кінці 2017 року спалахнули народні протести. Кияни вийшли зі своїх будинків, щоб висловити своє обурення забудовою найближчого скверу. Передбачається, що на цьому місці відпочинку побудують торгово-розважальний комплекс, а також заклад громадського харчування.