Меморіальна дошка відомого актора пішла на брухт

поділитись
Зловмисники викрали меморіальну дошку Івана Миколайчука

Ім'ям відомого українського актора, сценариста і режисера Івана Миколайчука була названа вулиця в Києві, а на п'ятому будинку, де він жив, розміщувалася меморіальна дошка. Тепер її там немає.

Про це повідомляє видання "Слово i Діло". Першим розповів про зникнення Сергій Тимбрач, керівник Національної спілки кінематографістів України. «Черговий акт вандалізму в Києві меморіальна дошка акторові, режисерові, сценаристові Миколайчуку зникла зі стіни будинку. Всі необхідні заяви в правоохоронні органи, а Національна спілка кінематографістів навіть звернувся до керівництва МВС з проханням зробити все, щоб злочинці були знайдені», - бідкається Сергій.

Спогади про великого українського актора Івана Миколайчука: відео

Тымбрач також не впевнений в тому, що викрадену меморіальну дошку вдасться розшукати і повернути на місце. Тому він пропонує виготовити нову, але не з кольорового та чорного металу, а з матеріалів, що користуються меншим попитом на ринку.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" на вулиці Миколайчука в кінці 2017 року спалахнули народні протести. Кияни вийшли зі своїх будинків, щоб висловити своє обурення забудовою найближчого скверу. Передбачається, що на цьому місці відпочинку побудують торгово-розважальний комплекс, а також заклад громадського харчування.

 

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
міколайчук, дошка, тимбрач
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Рятувальники попередили про шквальний вітер по всій Україні
0
0
23:08 21.04.2018
Частину фондів було відправлено в Бібліотеку іноземної літератури, а частину викинули
0
0
22:24 21.04.2018
Остаточне місце поховання легенди залишається невідомим
0
0
21:35 21.04.2018
Ніхто навіть не допоміг відомому художнику
0
0
20:34 21.04.2018