У вівторок увечері, 26 грудня, в Києві на Жулянському шляхопроводі сталася страшна дорожньо-транспортна пригода.

Як повідомляє спільнота Київ Оперативний на своїй сторінці у Facebook, автомобіль онлайн-сервісу таксі Uber на повній швидкості влетів у вантажівку.



"На ділянці в напрямку Одеської площі водій вантажівки зупинився посеред дороги через поломку, включив аварійку, поставив аварійний знак", - йдеться в повідомленні. Відзначається, що таксист влетів через 15-20 хвилин.


Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Показати ще

В салоні окрім водія знаходився один пасажир. Обидва отримали серйозні травми і у важкому стані доставлені до лікарні. Зараз правоохоронці з'ясовують причини та обставини аварії.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Івано-Франківську п'яний священик протаранив мікроавтобус.