У Харківській області зафіксували випадок масового отруєння в дитячому садку. Дітей госпіталізували, а правоохоронці з'ясують причини.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області. Інцидент стався з Краснокутському районі.

У період з 31 жовтня по 1 листопада до інфекційного відділення місцевої лікарні госпіталізували дев'ять вихованців дитячого садка віком від 3 до 5 років. У чотирьох малюків лікарі виявили гастроентероколіт - одночасне запальне захворювання шлунка, товстого і тонкого відділів кишечника шлунково-кишкового тракту. Але діагноз інших маленьких пацієнтів поки так і не вдалося встановити.

Співробітники прокуратури почали кримінальне провадження за статтею "порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням". Санкція статті передбачає штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Поки правоохоронці чекають результати експертиз, що встановити причину отруєння дітей.

Перша допомога при отруєннях

Популярні новини зараз
Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в одному з дошкільних навчальних закладів Івано-Франківська дітей масово госпіталізували в інфекційну лікарню з гострим отруєнням. На лікарняних ліжках опинилися п'ятеро дітей і двоє працівників дитячого садка.