На Київщині правоохоронці припинили роботу конвертаційного центру з оборотом понад 72 мільйони гривень.

Як повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України, слідчі встановили групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки незаконні податкові кредити та допомагали переводити переводити безготівкові коштів у готівку.

Для цього фігуранти кримінального провадження створили, зареєстрували і придбали корпоративні права ряду конвертцентрів.

Безготівкові кошти підприємств надходили на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств у вигляді оплати за придбані товари, роботи, послуги і надалі знімалися готівкою в банкоматах і поверталися замовникам за винятком 10-12% в якості винагороди за конвертацію.

Щоб перевести гроші в готівку, шахраї відкрили рахунки в чотирьох комерційних банках.

Популярні новини зараз

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Українці масово залишають країну: кордони перетнуло вже понад 4 мільйони людей

Показати ще

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в в офісних приміщеннях і за місцями проживання організаторів, де знайшли та вилучили 52 тисячі євро, 33 тисячі доларів, 150 тисяч гривень, печатку підприємства, фінансово-господарську документацію і чорнові записи, щоі підтверджують злочинну діяльність.

"Суд наклав арешт на заставне майно вартістю понад 42,4 млн грн, що було виведено з іпотеки злочинним шляхом. Тривають слідчі дії.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", минулого місяця правоохоронці виявили на Донеччині конвертцентр з обігом у понад мільярд гривень.