На Київщині правоохоронці припинили роботу конвертаційного центру з оборотом понад 72 мільйони  гривень.

Як повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України, слідчі встановили групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки незаконні податкові кредити та допомагали переводити переводити  безготівкові коштів у готівку.

Для цього фігуранти кримінального провадження створили, зареєстрували і придбали корпоративні права ряду конвертцентрів.

Безготівкові кошти підприємств надходили на рахунки транзитно-конвертаційних підприємств у вигляді оплати за придбані товари, роботи, послуги і надалі знімалися готівкою в банкоматах і поверталися замовникам за винятком 10-12% в якості винагороди за конвертацію.

Щоб перевести гроші в готівку, шахраї відкрили рахунки в чотирьох комерційних банках.

Популярні новини зараз

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в в офісних приміщеннях і за місцями проживання організаторів, де знайшли та вилучили 52 тисячі євро, 33 тисячі доларів, 150 тисяч гривень, печатку підприємства, фінансово-господарську документацію і чорнові записи, щоі підтверджують злочинну діяльність.

"Суд наклав арешт на заставне майно вартістю понад 42,4 млн грн, що було виведено з іпотеки злочинним шляхом. Тривають слідчі дії.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", минулого місяця правоохоронці виявили на Донеччині конвертцентр з обігом у понад мільярд гривень.