У розпорядженні ЗМІ опинилося відео, зняте незадовго до замаху на життя народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Про це повідмомляє "Інформатор".

На кадрах відеозапису можна побачити, що чоловік у шоломі паркує мопед, який згодом вибухне, поруч з деревом. Після зупинки він двічі перевіряє предмет на сидінні мопеда, піднімає із землі невідомий пакет та іде.

Як відомо, вибухівка під час замаху на Мосійчука була закладена в мопеді. Транспортний засіб залишили під будівлею, коли депутат брав участь у вечірньому ефірі.

Опубліковане відео.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у близьких знайомих нардепа Ігоря Мосійчука провели обшуки працівники НАБУ.

Популярні новини зараз
Важливе звернення щодо мобілізації і роботи ТЦК: Міноборони попередило українців В Україні можуть ліквідувати ТЦК: мобілізацію хочуть реформувати, ухилянтів залишать у спокої? По дві виплати на місяць: пенсіонерам заплатять підвищені пенсії у червні Три місяці по 3600 гривень: пенсіонерам виплатять допомогу
Показати ще