Стало відомо, журналіст Шевкет Наматуллаев на своїй сторінці в Facebook показав жахливі кадри з похорону.

При цьому також очевидці розповіли, що 33-річній Назмие вбивця завдав шість ножових поранень, її 7-річного сина Еміра вдарив у груди.

В тому будинку перебували бабуся і ще одна дитина. На щастя, їм вдалося втекти.

Сосоеди убитих впевнені, що вбивця перебував під дією наркотичних речовин і просто шукав собі жертву.

"Ця тварина могла в будь-який будинок зайти, де була відкрита хвіртка. Він звідти вийшов з ножем кидався на будівельників, щось ніс як у маренні, мовляв, дайте ключі від машини. Ми тут давно вже живемо, але таке в перший раз..." - кажуть вони.

Потім вбивця пішов до автомайстерні неподалік.

"Прийшов, шорти тільки на ньому... босоніж, руки всі в крові. Каже: "Я порізався... Можна помитися?". Пустили його помитися, він ще до хлопців: "А можна у вас сигарети?". Я йому: "Йди звідси!". А він – раз і побіг. Наркоман, однозначно. Він в окулярах був, очі не видно, якщо б без окулярів – відразу б зрозуміли, що неадекватний."

Знай.uа нагадує також, в аннексированном Росією Криму, біля Сімферополя, 27 червня ввечері зарізали сім'ю кримських татар - жінку і її 7-річного сина. Про страшну трагедію на своїй сторінці в Facebook заявив журналіст Шевкет Наматуллаев.

Відзначається, що мати померла на місці, дитину відвезли в лікарню, але не змогли врятувати.

"Відморозок ходив по вулиці, заходив у двори і відкриті двері. Цю сім'ю зарізав їх же кухонним ножем. Після цього розбив скло на машині по цій же вулиці і залишив свої криваві відбитки на дверній ручці сусіднього будинку", - підкреслив журналіст.

Також нагадуємо, кримські татари, які були депортовані з батьківщини, поділилися своєю історією і розповіли, як чекають повернення додому.

Амет і Діляра Бекировы, які стали вимушеними переселенцями з окупованого Криму, розповіли, як їм довелося раптово і екстрено залишати свій будинок і півострів і наскільки це нагадало їм депортацію родичів у 1944 році.

Нагадаємо також, що за недавньою статистикою, більша частина українців (39%) вважають, що кримськотатарський народ заслужив автономію.

У свою чергу, 30% респондентів вважають, що надавати автономію не потрібно, тому що Україна є унітарною державою.