У Криму схопили відомого активіста

поділитись
Чергове затримання

У Сімферополі проросійська поліція провела затримання кримськотатарського активіста Руслана Бєлялова - він підтримував кримських татар під час обшуків, на судах і стримил з місця цих подій.

Про це написала громадська організація "Кримська солідарність" у Facebook.

"Сьогодні приблизно о 16:00 в Сімферополі співробітниками поліції був затриманий активіст об'єднання "Кримська солідарність" Руслан (Алимдар) Белялов. За інформацією, що надійшла, причина затримання - нібито його автомобіль знаходиться в угоні", - йдеться в повідомленні.

Фотографія активіста

За словами представників організації, затримання Бєлялова вони розцінюють як тиск на соціально і політично активних мусульман в Криму.

"Він відомий громадськості тим, що займає активну громадську позицію: постійно підтримує кримських татар під час обшуків, на судах, що робить стріми з місця цих подій і просто не залишається осторонь від проблем свого народу", - додали вони.

Нагадаємо, в Мережі з'явився знімок глави російської держави і хлопчика з проведення великого заходу, що став хітом обговорень.

Крім того, в пункті контролю "Київ-пасажирський" громадянка Росії попросила статус біженки з-за політичного переслідування.

Дивіться сюжет про Крим

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Путін вразив соцмережі царськими пригодами в Криму.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
Крим, затримання, активісти, РФ
Із вироком не поспішають, ситуація справді нечувана
0
0
19:35 15.12.2017
Поки їх колеги патрулювали столичні райони, горе-копи знайшли інший спосіб заробітку
0
0
17:44 15.12.2017
Жодних пошкоджень основній опорі не було завдано
0
0
15:27 15.12.2017