У Києві представники радикальної організації С14 намагалися зірвати акцію пам'яті Станіслава Маркелова і Анастасії Бабурової, які були вбиті неонацистами в Москві 19 січня 2009 року.

Про це повідомляє Громадське.

Один з учасників акції був затриманий представниками Національної поліції. За їх словами, у нього був помічений якийсь балончик.

В одного з організаторів акції кинули яйце. Радикали називали учасників мирної акції сепаратистами і вигукували образи.

Активісти бояться проводити акцію без гарантій безпеки.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Війна закінчиться, коли Україна відвоює свої адміністративні території — голова ГУР Буданов Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

«Всесто десятка неонацистів, які кидалися яйцями, снігом і проявляли агресію, затримали як мінімум одного учасника мирної акції в пам'ять про правозахисника Маркелове і журналістки Бабурової... Правоохоронці не змогла навіть забезпечити кордон між нами і цими провокаторами», - повідомляє одна з активісток на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, російську журналістку Анастасію Бабурову та адвоката Станіслава Маркелова вбили російські неонацисти за їхню правозахисну діяльність.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpelageya.bozhevolnaya%2Fvideos%2F1612339388858128%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про натовпи озброєних чоловіків, які ходять по Києву.