В російському місті Кусі Челябінської області представник поліції поставив на коліна неповнолітнього. Про це повідомляє місцевий телеканал.

Із заявою на поліцейського Євгена Титкова в правоохоронні органи звернулася мати 13-річного потерпілого. Вона розповіла, що її син разом зі своїм другом бавились на крижаній гірці і випадково пошкодив її. За це поліцейський вирішив покарати хлопців.

Друг школяра встиг відбігти і записати все на телефон. Таким чином момент розправи над неповнолітнім потрапив на камеру. У ролику чутт, як якась жінка, що знаходиться поруч, кричить до хлопця "Що знімаєш ?! Він в поліції працює! Іди звідси! Б'є за що? За справу!"

"Титков, який побив мою дитину, підлетів до мого сина, вхопив його за шию, почав душити, мій син пручався, казав: "Пустіть, я задихаюся", на що не було ніякої реакції", - повідомила мати потерпілого.


Сам поліцейський запевняє, що не бив дитину. Він каже, що хлопчик вирвався і скотився на колінах з гірки. А на відео, за його словами, потрапив той момент, коли він нагнув неповнолітнього і, утримуючи його в такому положенні, почав набирати номер телефону колег.

Батьки неповнолітнього звернулися із заявою в прокуратуру та до начальника Головного управління МВС РФ по Челябінській області.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Росії п'яний поліцейський поставив на коліна хлопця в метро, ​​тому що думав, що той терорист.