На Закарпатті чоловік намагався продати свого 7-місячного сина за 100 тисяч гривень. Про затримання зловмисника розповів на своїй сторінці у Facebook заступник голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін.

Діти на продаж

"У Всесвітній день протидії торгівлі людьми оперативники територіальних підрозділів Національної поліції України затримали 27-річного уродженця Закарпатської області, який за 100 тисяч гривень продав свого 7-місячного сина", - прокоментував Аброськін.

За попередніми даними, оперативникам вдалося затримати не тільки самого батька, а й його помічників.

Крім того, 30 липня начальник відділу з протидії торгівлі людьми Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Юрій Роговий повідомив, що цього року задокументовано 4 випадки торгівлі людьми на території Закарпаття, а Ужгородський міськрайонний суд розглядає справу про діяльність міжнародної злочинної групи, яка цим займалася.

Дивіться: в Україні загострилася ситуація із торгівлею людьми

Нагадаємо,  в мережі з'явилося фото дітей, яких безкоштовно відправили на відпочинок за кордон, із 15 осіб тільки 4 - діти воїнів АТО. Формуванням групи, організацією і безпосередньо супроводом дітей зайнялася депутат від БПП Ірина Кисліцина. Як повідомляв Знай.ua, майбутній коп показав, як "треба вбивати". Також Знай.ua писав, визначено найкращий вік для народження дитини.