У Миколаєві, 11 квітня, у середу, напали з ножем на Сергія Савченка, відомого місцевого волонтера, борця за захист екології.

Цю інформацію повідомив на своїй сторінці у Facebook сам постраждалий. У популярній соцмережі чоловік зареєстрований під ніком "Матвіївський ліс".

Відомо, що напад стався на території Матвіївської школи, коли Савченко забирав свою дитину. Сергія покликав невідомий чоловік, а коли волонтер обернувся, в його бік посипалися погрози. Зловмисник спробував вдарити його ножем, але не зміг і почав тікати.

Савченку вдалося наздогнати невідомого. Волонтер повалив на землю зловмисника і викликав на місце події правоохоронців.

Як виявилося, Савченко знайомий з нападником, - раніше вони вже зустрічалися під час скандалу з незаконною вирубкою ялинок з метою їх продажу.

"Старі рахунки ялинкового браконьєра", - прокоментував напад Савченко.

На меня напали с ножом на территории Матвеевской школы.

Posted by Sergiy Savchenko on Wednesday, 11 April 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", 8 квітня 2018 року в миколаївському слідчому ізоляторі частина утримуються під вартою підозрюваних відмовилася за розпорядженням адміністрації заходити в камери.

Цю інформацію повідомляє місцеве видання "Злочинності.НІ", посилаючись на джерело в пенітенціарній службі.

Згідно з інформацією, яку повідомив співрозмовник, близько 50 людей вийшли на прогулянку, а після відведеного на це часу відмовилися повертатися в камери. Більш того, деякі в'язні повернулися в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.

Також портал повідомляв про те, що 6 квітня, в п'ятницю, в суді Миколаєва, одеський суддя Олексій Буран намагався домогтися пом'якшення запобіжного заходу - арешт тільки вночі. Цю інформацію повідомляє ТСН.

Він пояснив своє прохання тим, що йому необхідно заробляти гроші і доглядати за батьками. Суд на це не погодився. Тоді суддя зірвався на крик і, прямо на засіданні, став тикати в руку ручку, бажаючи завдати себе рани, вигукуючи: "Не хочу я так жить!".

"Тоді змінити мені запобіжний захід - везіть мене в тюрму. Якщо є обставини - за батьками не можна дивитися, поїхати можна. Ви суд чи хто?" – кричав підозрюваний Олексій Буран.